„Kentauro“ karatistų kraitėje – septyni medaliai

Radviliškio sporto arenoje vykęs JKA Lietuvos jaunimo ir suaugusiųjų karatė čempionatas buvo sėkmingas šeimininkams – karatė klubo „Kentauras“ sportininkams. Radviliškiečiai jame iškovojo septynis medalius.

Laima AGANAUSKIENĖ

Karatė klubo „Kentauras“ sportininkai prizinių vietų pelnė ir kata, ir kumitė rungtyse.

15-17 metų amžiaus vaikinų grupėje, kumitė rungtyje, „kentauriečiai“ pasidalijo visas prizines vietas.

Aukso medalį iškovojo Gytis Kasperavičius, sidabras atiteko Modestui Kuvykui ir bronza – Tautgirdui Speičiui.

Merginų grupėje čempionės titulą iškovojo Donata Virbukaitė.

Toje pačioje amžiaus grupėje, kata rungtyje, Modestas Kuvykas laimėjo antrąją vietą.

Vyresnių nei 18 metų amžiaus grupėje, kata rungtyje, čempionu tapo Robertas Murauskas.

18-20 metų amžiaus grupėje, kumitė rungtyje, tarp vaikinų nugalėjo Armandas Bunius.

Čempionate dėl medalių iš viso kovojo 53 sportininkai.

Savo techniką bei psichologinį pasirengimą demonstravo karatistai, atstovaujantys klubams iš devynių šalies miestų ir rajonų: Vilniaus „Karatė-Do“, Kauno „Fight Gang“, Panevėžio „Baltasis voras“, Šiaulių „Kregždutė“, Raseinių „Bushido“, Utenos „Impulsas“, Garliavos „Budo“ ir rajono atstovai – Radviliškio karatė klubas „Kentauras“ ir Šeduvos „Tigriukai“.

Karatė klubo „Kentauras“ vadovas ir varžybų organizatorius Arūnas Masalskis džiaugėsi ne tik puikiais auklėtinių rezultatais, bet ir tuo, kad Lietuvos čempionatas vyko Radviliškio mieste ir radviliškiečiai galėjo išvysti įspūdingų karatė kovų.

Pasak A. Masalskio, Lietuvos čempionatas buvo gera galimybė ir patirtis varžytis su geriausiais šalies karatistais bei puiki treniruotė prieš balandžio 19-20 dienomis Vokietijoje vyksiantį Europos čempionatą.

Asmeninio albumo nuotr.

PRIZININKAI: Radviliškyje vykusiame JKA Lietuvos jaunimo ir suaugusiųjų karatė čempionate sėkmė lydėjo karatė klubo „Kentauras“ karatistus, iškovojusius septynis įvairių spalvų medalius.

KOVOTOJOS: Dėl medalių varžėsi ir karatistės merginos.