Kaune po kovos nusileista čempionato lyderėms

Gintaro ŠIUPARIO nuotr.
Šiaulietės puikiai sužaidė pirmąjį kėlinį, tačiau antrajame krito į duobę.

Po dviejų savaičių priverstinės pertraukos į aikštelę sugrįžusi ir dar viena legioniere pasistiprinusi „Šiaulių“ moterų komanda „Huawei Moterų lygos“ rungtynėse Kaune šeštadienį metė iššūkį čempionato lyderėms Kauno „Aistėms-LSMU“. Rungtynių baigtį nulėmė prastas svečių antrasis kėlinys, kuriame įgytą dviženklę persvarą kaunietės išlaikė iki pat mačo pabaigos – 69:56 (9:16, 26:7, 22:16, 12:17).

Sėkmingai startavusios viešnios po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 16:9, bet antrajame ketvirtyje sukrapštė vos 7 taškus, į savo krepšį praleido 26 ir paleido iniciatyvą – 23:35.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Aisčių-LSMU“ pranašumas pasiekė rekordines aukštumas – 63:41. Visgi tada šiaulietės rankų nenuleido ir po spurto 13:2 perpus sumažino atsilikimą – 54:65.

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei Davida Dale prametė iš toli, Gabija Šegždaitė atsakė dvitaškiu ir įtvirtino Kauno komandos persvarą – 67:54.

„Šiaulių“ komandoje debiutavusi naujokė Savannah Plentovich pirmajame mače žaidė 33 minutes, pelnė 6 taškus (0/4 dvit., 2/8 trit.), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, išdalijo 3 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo bei 4 sykius prasižengė.

Enrika Matiukaitė per 21 minutę užfiksavo dvigubą dublį – pelnė 12 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir įsirašė 20 naudingumo balų.

Daugiausiai taškų „Šiauliams“ pelnė Davida Dale – 16 (6 rez. perd.).

„Aistėms-LSMU“ Deimantė Žukaitė pelnė 18 taškų, Martyna Petrėnaitė – 12, Gabija Šegždaitė – 11 (7 atk. kam.).