Joniškietis tapo čempionu

Loretos RIPSKYTĖS nuotr.
Lietuvos jaunių čempionas Dovydas Ponelis įveikia priešininką iš Klaipėdos.
Gegužės 1 dieną Anykščiuose surengtame Lietuvos graikų – romėnų imtynių jaunių (gimusių 2004–2007 metais) čempionate joniškietis Dovydas Ponelis tapo Lietuvos čempionu.

 

Čempionate varžėsi beveik septyniasdešimt imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Anykščių, Joniškio, Visagino, Kupiškio, Kuršėnų, Gruzdžių. Joniškiui atstovavo du sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo „Kova” imtynininkai, trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai, kovoję svorio kategorijoje iki 92 kilogramų.

Dovydas Ponelis įtikinamai įveikė du Šiaulių imtynininkus, o kovoje dėl pirmos vietos joniškiečiui nusileido varžovas iš Klaipėdos. Tad D. Ponelis pelnytai iškovojo čempiono vardą ir teisę atstovauti Lietuvai Europos ir Pasaulio čempionatuose, kurie vyks vasarą Bulgarijoje ir Vengrijoje.

Kitas joniškietis Arnas Abromavičius pirmą imtį lengvai laimėjo prieš kuršėniškį, bet imtyje dėl galimybės patekti į finalą netikėtai pralaimėjo klaipėdiečiui. Kovoje dėl trečios vietos A. Abromavičius susikaupė ir įveikė sportininką iš Vilniaus.