Joniškiečiai pergalingai ėmėsi Latvijoje

Ryčio KERŠIO asmeninė nuotr.
Joniškio imtynininkai su treneriu Ryčiu Keršiu po apdovanojimų ceremonijos.
Lapkričio 25 dieną net septyni Joniškio imtynininkai Latvijoje, Liepojos graikų–romėnų imtynių atvirame čempionate, pelnė medalius.

 

Latvijos uostamiestyje ėmėsi beveik 150 imtynininkų iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos ir Švedijos. Joniškiui atstovavo devyni trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai. Tarp jauniausių U11 amžiaus imtynininkų pirmą vietą iškovojo Erikas Norkus (svorio kategorija iki 29 kgžilogramų), kuris iki finalo pelnė tris lengvas pergales, o imtyje dėl pirmosios vietos labai atkaklioje ir lygioje kovoje taškais įveikė treniruočių draugą, joniškietį Beną Musejuką, kuriam atiteko antros vietos medalis.

Antrą vietą iškovojo ir Rapolas Vitkauskas (svorio kategorija iki 53 kilogramų), kuris pademostravo gerą imtynių techniką ir laimėjo tris imtis prieš vyresnius imtynininkus. Tik imtyje dėl pirmosios vietos R. Vitkauskas pralaimėjo taip pat vyresniam varžovui iš Liepojos. Rapolo brolis Emilis Vitkauskas toje pačioje svorio kategorijoje iškovojo trečią vietą. Armandas Numsėdis (svorio kategorija iki 60 kilogramų) nugalėjo du varžovus, vienam pralaimėjo ir užėmė antrą vietą. Tarp jaunučių U15 pirmą vietą iškovojo Ignas Žabarauskas (svorio kategorija iki 68 kilogramų). Jis įveikė imtynininkus iš Liepojos, Saldaus ir Visagino. Trečią vietą užėmė Edgaras Norvaišas (svorio kategorija virš 85 kilogramų).