Joniškiečiai pelnė tris medalius

Ryčio KERŠIO asmeninio albumo nuotr.
Medalius iškovoję Joniškio imtynininkai (iš kairės) Erikas Mažeika, Pijus Augustauskas ir Arnas Puipa – po apdovanojimų Kelmėje.
Balandžio 24 dieną Joniškio sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo „Kova” imtynininkai varžėsi Kelmėje surengtame Lietuvos graikų–romėnų imtynių jaunučių (gimusių 2006–2009 metais) čempionate ir iškovojo tris medalius.

Turnyre varžėsi daugiau kaip 120 imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Visagino, Joniškio, Kelmės, Anykščių, Kupiškio, Kuršėnų ir Gruzdžių. Medalius iškovojo trys joniškiečiai, trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai. Antrus metus iš eilės Lietuvos čempiono vardą iškovojo Arnas Puipa (svorio kategorija iki 48 kilogramų). Jis pasiekė keturias pergales, įveikdamas du vilniečius, visaginietį ir šiaulietį. A. Puipa kovose atliko ne vieną įspūdingą metimą, atkreipdamas į save imtynių specialistų dėmesį.

Bronzos medalius iškovojo Pijus Augustauskas (svorio kategorija iki 44 kilogramų) ir Erikas Mažeika (sborio kategorija virš 85 kilogramų). Joniškio atstovas pirmą imtį pralaimėjo sidabro medalį iškovojusiam marijampoliečiui, bet paguodos imtyje įveikė komandos draugą Matą Janulį, o kovoje dėl trečios vietos nugalėjo sportininką iš Panevėžio. E. Mažeika pasiekė tris pergales, bet pralaimėjo čempionu tapusiam klaipėdiečiui.

Nedaug pritrūko iki bronzos medalio ir Dominykui Baliūnui (svorio kategorija iki 48 kilogramų), kuris užėmė penktą vietą. Matas Janulis (svorio kategorija iki 48 kilogramų) pelnė vieną pergalę, o pajėgus toliau kovoti Airidas Gulbinas šį kartą pralaimėjo pirmą imtį ir iškrito iš tolimesnės kovos dėl medalių.

Sidabro medalį pelnė ir buvės Joniškio sporto centro auklėtinis Nedas Urbonas (svorio kategorija iki 68 kilogramų), kuris šiuo metu gyvena ir sportuoja Šiauliuose.