Joniškiečiai grįžo su penkiais medaliais

Asmeninio albumo nuotr.
Jaunieji Joniškio imtynininkai (kairėje – treneris Rytis Keršys) iškovojo penkis medalius.
Gegužės 7 dieną Šiauliuose surengtame Lietuvos laisvųjų imtynių vaikų (gimusių 2010–2013 metais) čempionate jaunieji Joniškio sportininkai iškovojo penkis medalius.

Čempionate rungėsi septyni Joniškio sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo „Kova” imtynininkai, vadovaujami trenerio Ryčio Keršio. Lietuvos čempionu tapo galingai pasirodęs Domas Abromavičius (svorio kategorija iki 44 kilogramų). Jis įveikė keturis varžovus, prispausdamas juos ant menčių. Trečią vietą toje pačioje svorio kategorijoje iškovojo Armandas Kulevičius, kuris imtyje dėl trečios vietos įrodė pranašumą prieš kaunietį.

Antras vietas užėmė Ainius Povilauskas (svorio kategorija iki 29 kilogramų) ir Armandas Numsėdis (svorio kategorija iki 50 kilogramų). Abu pasiekė po dvi pergales ir pralaimėjo tik būsimiems čempionams iš Vilniaus ir Klaipėdos.

Einartas Kazlauskas (svorio kategorija iki 50 kilogramų) iškovojo trečią vietą, įveikęs imtynininką iš Kauno.

Iš viso čempionate varžėsi beveik devyniasdešimt jaunųjų imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Kelmės, Joniškio, Radviliškio, Raseinių, Vilkaviškio, Jonavos, Druskininkų ir Pagėgių.