Jo­niš­kio im­ty­ni­nin­kų ko­man­da – pir­ma

Joniškio imtynininkų komanda – pirma

Joniškio sporto centro ir sporto klubo „Kova“ imtynininkai Kaune vykusiose graikų-romėnų imtynių vaikų pirmenybėse iškovojo devynis medalius, o komandinėje įskaitoje buvo pirmi.

Loreta RIPSKYTĖ

loretar@skrastas.lt

Medalius pavyko laimėti devyniems iš dešimties kovojusių trenerio Ryčio Keršio auklėtinių. Joniškiečiai tapo nugalėtojais net penkiose svorio kategorijose.

Pirmąsias vietas iškovojo: Martynas Muižys (svorio kategorija iki 29 kilogramų), Adomas Grigaliūnas (svorio kategorija iki 32 kilogramų), Paulius Grigaliūnas (svorio kategorija iki 35 kilogramų), Eimantas Vilimas (svorio kategorija iki 42 kilogramų), Ignas Paulavičius (svorio kategorija iki 47 kilogramų).

Antrąsias vietas pelnė Mantas Augustis (svorio kategorija iki 32 kilogramų) ir Antanas Janušas (svorio kategorija iki 47 kilogramų). Bronzos medalius parsivežė Dovydas Ponelis (svorio kategorija iki 26 kilogramų) ir Neilas Ponelis (svorio kategorija iki 35 kilogramų).

Joniškio imtynininkai komandinėje įskaitoje buvo pirmi. Jiems įteikta komandos nugalėtojos taurė.

Ryčio KERŠIO asmeninio archyvo nuotr.

KOMANDA: Joniškio sporto centro ir sporto klubo „Kova“ imtynininkai, vadovaujami trenerio Ryčio Keršio, pirmenybėse iškovojo devynis medalius.