Jėgų pasitikrinimas baigėsi įtikinama pergale

Pakruojo „Kruoja-2“ šeštadienį atidėtose A lygos dublerių pirmenybių XIX turo rungtynėse nepasigailėjo Tauragės „Tauro-2“ – 4:0 (1:0). Po pergalės pakruojiečiai tapo lygos lyderiais.

Giedrius VAITKEVIČIUS

sportas@skrastas.lt

Žaidė stipriomis sudėtimis

A lygoje pertrauka, tad ir „Kruojos-2“, ir „Tauro-2“ gretose žaidė daug pagrindinių ekipų futbolininkų.

Komandos į aikštę žengė po sunkių fizinį pasirengimą gerinančių treniruočių. Jėgų daugiau turėjo „Kruoja-2“. Pačioje susitikimo pradžioje puikių progų neišnaudojo Ernestas Veliulis ir Sergėjus Žygalovas. Abu iššoko vieni prieš Tauragės ekipos vartininką Karolį Kuliešių, tačiau įmušti nepavyko.

Varžovų gynybą gražiais perdavimais draskiusi „Kruoja-2“ tikslą pasiekė 35-ąją minutę. Kamuolį į vartus puikiu baudos smūgiu iš maždaug 20-ies metrų nukreipė Ernestas Veliulis (1:0).

Pasireikšti gavo visi

Per pertrauką „Kruojos“ vyriausiasis treneris Aidas Dambrauskas atliko visus A lygos dublerių pirmenybėse galimus septynis keitimus. Ne taip gerai susižaidę futbolininkai kamuolio kontrolės persvarą atidavė varžovams, tačiau patys puikiai kontratakavo.

55-ąją minutę po idealaus krašto gynėjo pozicijoje žaidusio Giedriaus Slavicko perdavimo galva įmušė Irmantas Zelmikas (2:0).

G. Slavickas ir toliau kėlė vėją dešiniajame krašte – „Kruojos-2“ kapitonas atliko dar vieną rezultatyvų perdavimą. Šįkart jam liko dėkingas puikioje situacijoje atsidūręs S. Žygalovas (3:0).

Paskutinį tašką „Kruoja-2“ padėjo 82-ąją minutę. Po itin tikslaus Donato Strockio perdavimo gražiu smūgiu pasižymėjo Mykyta Filatovas (4:0).

Pagirtai kovojo ir pavargę

„Sunkios rungtynės. Nelengva rungtyniauti po fizinio pasiruošimo treniruočių. Kojos pavargusios. Tačiau iškovojome pergalę ir tai svarbiausia“, – džiaugėsi pirmojo įvarčio autorius E. Veliulis.

Vyriausiasis treneris A. Dambrauskas žaidimu liko patenkintas. Jis sakė, jog komanda kovojo, atidavė visas jėgas ir pasiekė teigiamą rezultatą.

„Turėjome labai sunkią savaitę. Plušėjome po du kartus per dieną. Treniravomės ir šįryt. Visi pavargę, bet buvo ištvermingi ir parodė, ką gali“, – auklėtinius gyrė A. Dambrauskas.

Tauragės „Tauras-2“ – Pakruojo „Kruoja-2“ 0:4 (0:1)

Tauragės dirbtinės dangos stadionas, 100 žiūrovų.

Teisėjas – Aidas Mazalas.

Įvarčiai: 35 min. E. Veliulis, 55 min. I. Zelmikas, 70 min. S. Zhygalov, 82 min. M. Filatov (visi – „Kruoja").

Įspėjimai: 33 min. R. Kuzin, 42 min. T. Vyšniauskas (abu – „Tauras"), 78 min. D. Strockis, 90 min. S. Zhygalov (abu – „Kruoja").

„Tauras-2": K. Kuliešius (65 min. O. Borysenko); E. Auryla, T. Rimas, T. Sirevičius (84 min. D. Lukoševičius), M. Lėkis; G. Demurtas, T. Vyšniauskas, L. Ankudinovas (33 min. V. Petkevičius (73 min. J. Meistininkas), R. Kuzin, M. Eiza; S. Babilius.

„Kruoja-2": G. Kvedaras (46 min. M. Galdikas); V. Pocevičius (46 min. N. Mačiulis), K. Matsion (46 min. M. Filatov), I. Zelmikas, A. Skroblas (46 min. D. Strockis); E. Veliulis (46 min. M. Bilyk), T. Miklinevičius, D. Petrauskas, A. Žulpa (46 min. G. Juška), V. Čistjakovs (46 min. G. Slavickas); S. Zhygalov.

Autoriaus nuotr.

SMŪGIS: Pirmąjį „Kruojos-2“ įvartį baudos smūgiu pelnė Ernestas Veliulis.

ĮVARTIS: Paskutinįjį, ketvirtąjį „Kruojos“ įvartį muša ukrainietis Mykyta Filatovas.

PERDAVIMAI: „Kruojos“ kapitonas Giedrius Slavickas atliko du rezultatyvius perdavimus.

PERGALĖ: „Kruoja-2“ Tauragėje vietos ekipą sutriuškino 4:0.

TRENERIS: Po rungtynių „Kruojos-2“ vyriausiasis treneris Aidas Dambrauskas buvo patenkintas rezultatu ir ekipos žaidimu.