Jaunieji šachmatininkai parvežė 17 medalių

Dalyvių nuotr.
Šachmatininkų treneris Raimondas Narmontas džiaugėsi savo auklėtinių pasiekimais jaunių (BM08-18) asmeniniuose žaibo ir greitųjų šachmatų čempionatuose.
Šių metų rugsėjo 18 dieną Vilniuje vyko 2021 metų jaunių (BM08-18) asmeniniai žaibo ir greitųjų šachmatų čempionatai, kuriuose kovėsi per 200 Lietuvos šachmatininkų. Čia puikiai pasirodė jaunieji šiauliečiai.

Net 13 Šiaulių miesto šachmatininkų, iš Šiaulių sporto centro „Dubysa“, skirtingose amžiaus kategorijose laimėjo prizines vietas. Šachmatų treneris Raimondas Narmontas džiaugiasi, kad net 10 jo ugdytinių tapo prizininkais. Kiti trys prizininkai treniruojasi pas Sergėjų Petuchovskį ir Edgarą Petuchovskį. Iš viso šiauliečiai iškovojo 17 medalių.

„Žaibo“ turnyro prizininkai: B18 Bagdanskis Dangis – 2 vieta, Peršinas Vilius – 3 vieta ; B16: Povilaitis Tomas – 1 vieta, Povilaitis Matas – 3 vieta; B14 Dudnikas Motiejus – 2 vieta; B12 Šer Daniel – 2 vieta; M16 Grikšaitė Ieva – 3 vieta, M14 Grikšaitė Eglė – 2 vieta; M10 Grikšaitė Laura – 3 vieta; M08 Alejūnaitė Milda – 1 vieta, Šer Karina – 2 vieta.

Greitųjų šachmatų prizininkai: M16: Andrašūnaitė Rusnė – 2 vieta, Grikšaitė Ieva – 3 vieta; M14 Grikšaitė Eglė – 1 vieta; M12 Grikšaitė Rūta – 2 vieta, M08 Alejūnaitė Milda – 1 vieta, Šer Karina – 2 vieta.