Jaunieji rankininkai — pirmi

Jaunieji rankininkai —  pirmi

Šiaulių „Saulės“ sporto mokyklos rankininkai, treniruojami Arūno Balčiūno, laimėjo Lietuvos jaunių, gimusių 1991-1992 metais, vaikinų rankinio pirmenybių finalines varžybas.

Finaliniame etape, kuris vyko Šiauliuose, rungėsi Šiaulių I, Šiaulių II, Utenos ir Panevėžio komandos.

Pirmajame susitikime Šiaulių I komandos rankininkai rezultatu 36:33 nugalėjo Šiaulių II komandą, treniruojamą S. Norvilo. Antrose varžybose Šiaulių I komanda 45:39 įveikė Utenos ekipą. Paskutinėse rungtynėse Šiaulių rankininkai palaužė Panevėžio komandą rezultatu 37:33.

Rezultatyviausiai turnyre žaidė Kostas Plaušinaitis. Jis pelnė 38 įvarčius, Jonas Kueva-Kaspi — 24, Džiugas Alminas — 23, Rokas Zdanavičius — 12, Paulius Vaigauskas — 10, Gediminas Platkevičius — 9.

Po turnyro apdovanoti geriausi atskirų ekipų žaidėjai. Geriausiuoju Šiaulių komandos žaidėju pripažintas Jonas Kueva-Kaspi. Šis žaidėjas pateko į Lietuvos rinktinę ir balandžio 10 dieną išvyks į Pasaulio rankinio čempionato atrankos varžybas Slovėnijoje.

AUKSAS: Šiaulių I komandos rankininkai iškovojo pirmąją vietą Lietuvos jaunių rankinio pirmenybėse.