Jaunieji futbolininkai tapo šalies vicečempionais

Kaune vykusiame Lietuvos vaikų, gimusių 1999 metais, devyni prieš devynis čempionato finaliniame etape Šiaulių futbolo akademijos (FA) ekipa užėmė antrąją vietą.

Šiauliečiai finale 0:3 pralaimėjo Vilniaus futbolo mokyklos (FM) komandai. Ji finaliniame etape nepralaimėjo nė vienerių rungtynių.

„Finale pritrūko jėgų. Varžovai turėjo daugiau poilsio, – sakė Šiaulių FA-99 vyriausiasis treneris Remigijus Vaišnoras. – Džiaugiuosi komandos pasiektu rezultatu. Visiems 18 žaidėjų priekaištų neturiu. Jie aikštėje atidavė visas jėgas, kad nueitume iki finalo ir už tai jiems esu labai dėkingas.“

Finaliniame etape dalyvavo aštuonios komandos, laimėjusios savo zonos varžybas. Savaitgalį ekipos kovą dėl medalių pradėjo suskirstytos į du pogrupius.

R. Vaišnoro auklėtiniams kelialapį į finalą lėmė pergalė 1:0 prieš Alytaus „Dainavos“ bendraamžius. Anksčiau šiauliečiai 2:1 nugalėjo Klaipėdos FM ekipą, bet 0:3 nusileido Vilniaus „Ateities“ futbolininkams. Visus Šiaulių komandos įvarčius pelnė puolėjas Dovydas Vaitkus.

Šiaulietis Airidas Karasiovas buvo pripažintas geriausiu finalinio etapo saugu.

Sidabro medalius taip pat iškovojo gynėjo pozicijoje žaidžiantis kapitonas Džiugas Jonaitis, vartininkas Darijus Andrišaitis, gynėjai Lukas Stankus, Lukas Rimkus, Gustas Gutkovas, Rokas Linkevičius, Arnas Alūzas, Artūras Raupelis, saugai Lukas Milčinauskas, Sergėjus Amirzianas, Domas Nacickas, Airidas Petkevičius, Henrikas Kubulkis, Gytis Želvys, Edas Romanovas, puolėjas Laimonas Karžinauskas.

Šiauliečiai birželio 20–22 dienomis dalyvaus namie rengiamame futbolo turnyre, o po to atostogaus. Liepos pabaigoje Šiaulių FA-99 rinksis į treniruočių stovyklą „Napoleono“ bazėje. Ten jie rengsis rudenį prasidėsiančiam Lietuvos 11x11 čempionatui.

„Šiaulių krašto“ inf.

Asmeninio albumo nuotr.

VICEČEMPIONAI: Šiaulių futbolo akademijos vaikinų, gimusių 1999 metais, ekipa tapo šalies vicečempione, savo amžiaus devyni prieš devynis pirmenybėse.