Izoliatoriuje atnaujinti sporto aikštynai

Šiaulių TI nuotr.
Šiaulių tardymo izoliatoriuje atnaujintos sportavimui lauke skirtos erdvės.

Spalio 15 dieną baigti darbai Šiaulių tardymo izoliatoriaus sporto aikštynuose – atnaujinta krepšinio aikštelė bei naujai įrengtas lauko treniruoklių aikštynas.

Senoji krepšinio aikštelė pasikeitė neatpažįstamai: įrengta nauja šiuolaikiška aikštės danga, modernūs krepšinio stovai. Be to, aikštelė tapo universalesnė, nes pritaikyta ir tinklinio mėgėjams.

Lauko treniruoklių aikštynas skirtas pareigūnams. Neišeidami iš teritorijos jie turės daugiau galimybių sportuoti, gerinti fizinę formą ne tik sporto salėse, bet ir atvirose tam maksimaliai pritaikytose aikštelėse.

Anot Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktoriaus Sauliaus Rajunčiaus, planuota krepšinio aikštelės atnaujinimo proga surengti krepšinio ir tinklinio turnyrus, tačiau planus pakoregavo koronoviruso pandemija. Tikimasi, kad draugiškos varžybos, kuriose dalyvautų nuteistieji ir suimtieji, mūsų pareigūnai, resocializacijos specialistams talkinantys savanoriai būtinai įvyks pandemijai nurimus.

Šiais metais Šiaulių tardymo izoliatoriuje pokyčių, gerinančių pareigūnų darbo sąlygas ir užtikrinančių tinkamą kalinamų asmenų laikymą, netrūksta: įrengta elektroninės įeigos ir vaizdo stebėjimo sistemos, suremontuota pavojaus signalizacija, atnaujinami pasivaikščiojimo kiemai, suremontuoti režiminėje dalyje dirbančių pareigūnų kabinetai, į įstaigą atkeliavo moduliniai biurai, kuriuose įsikurs resocializacijos ir ikiteisminio tyrimo specialistai, režiminiame korpuse suremontuota elektros instaliacija ir ventiliacijos sistema.