Iš tarptautinių turnyrų parvežti 9 medaliai

Kovo 1–2 dienomis Latvijoje, Saldus mieste, vykusiame tarptautiniame graikų–romėnų imtynių turnyre joniškiečiai, varžęsi tarp suaugusiųjų, iškovojo po vieną aukso ir bronzos medalius. Tuo pačiu metu Visagine surengtame tarptautiniame turnyre joniškiečiai laimėjo net 7 skirtingų spalvų medalius.

Loreta RIPSKYTĖ

loretar@skrastas.lt

Nugalėtojas ir prizininkas

Latvijoje vykusiame turnyre Sporto klubo „Kova“ atstovas Joniškio žemės ūkio mokyklos mokytojas Saulius Urbonas svorio kategorijoje per 86 kilogramus tapo nugalėtoju. Jis lengvai įveikė du Latvijos imtynininkus.

Joniškio sporto centro imtynininkas Benas Keršys (svorio kategorija iki 86 kilogramų) pirmoje imtyje ant menčių paguldė priešininką latvį. Kovoje dėl patekimo į finalą Beno varžovu buvo daugelio Europos ir pasaulio čempionatų dalyvis Glebas Šilovas iš Adaži (Latvija). Benas laimėjo pirmąjį kėlinuką, bet kitus du nugalėjo latvis. Jis toliau ir kovojo dėl pirmos vietos. Benas Keršys pelnė bronzos medalį.

Tarptautiniame graikų–romėnų imtynių turnyre kovojo daugiau kaip 130 sportininkų iš Latvijos, Estijos, Rusijos ir Lietuvos.

Septyni medaliai

Kitas tarptautinis turnyras tuo pačiu metu vyko Visagine. Jame varžėsi daugiau kaip 140 imtynininkų iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos ir Baltarusijos. Joniškio atstovai iš šių varžybų parsivežė septynis medalius.

Pirmąsias vietas iškovojo broliai Adomas ir Paulius Grigaliūnai (svorio kategorija iki 32 ir iki 35 kilogramų), varžęsi tarp gimusiųjų 2001 metais ir jaunesnių.

Eimantas Vilimas (svorio kategorija iki 42 kilogramų), varžęsis tarp to paties amžiaus imtynininkų, buvo trečias.

Tarp jauniausių (gimusių 2002 metais ir jaunesnių) kovojęs Martynas Muižys (svorio kategorija iki 32 kilogramų) įveikė tris priešininkus, kartą pralaimėjo ir užėmė antrąją vietą.

Tarp gimusiųjų 1998 metais ir jaunesnių Karolis Pociūnas (svorio kategorija iki 42 kilogramų) įveikė du vilniečius, visaginietį ir iškovojo pirmąją vietą. Gerai rungėsi ir Domantas Skupeika (svorio kategorija iki 65 kilogramų), ant menčių paguldęs tris latvius. Imtyje dėl pirmos vietos Domantas pralaimėjo rusui ir tenkinosi sidabro medaliu.

Šio turnyro metu surengtas ir IX-asis „Mizgaičio taurės“ etapas, kuriame grūmėsi tik sunkiasvoriai imtynininkai. Tarp gimusiųjų 1998-1999 metais sėkmingai ėmėsi Šarūnas Gulbinas (svorio kategorija daugiau kaip 80 kilogramų), laimėjęs sidabro medalį.

Ryčio KERŠIO asmeninio archyvo nuotrauka

LAIMĖTOJAI: Tarptautiniame graikų – romėnų imtynių turnyre Latvijoje bronzą iškovojo Benas Keršys (kairėje), o Saulius Urbonas savo svorio kategorijoje tapo nugalėtoju.