Iš tarptautinio turnyro parvežti aštuoni medaliai

Estijoje Viru mieste 35-ajame Eduardo Piutsepo vardo tarptautiniame graikų – romėnų imtynių turnyre Joniškio sporto centro ir imtynių sporto klubo „Kova“ sportininkai laimėjo 8 medalius.

Loreta RIPSKYTĖ

loretar@skrastas.lt

Tarp jauniausių (gimusių 2000 metais ir jaunesnių) turnyro dalyvių, įveikęs tris priešininkus, pirmąją vietą iškovojo Martynas Muižys (svorio kategorija iki 26 kilogramų).

Taip pat tris imtynininkus įveikė Paulius Grigaliūnas (svorio kategorija iki 32 klogramų). Jis varžybose už pirmąją vietą apdovanotas ne tik taure ir medaliu, bet ir piniginiu prizu, kaip geriausiai turnyre kovojęs joniškietis.

Kitas joniškietis Eimantas Vilimas (svorio kategorija iki 35 kilogramų), nugalėjęs tris varžovus ir patyręs vieną pralaimėjimą, pelnė antrą vietą.

Ne prasčiau sekėsi ir tarp jaunių (gimusių 1995 metais ir jaunesnių) kovojusiems Joniškio sportininkams. Turnyro nugalėtoju tapo Lukas Degimas (svorio kategorija iki 69 kilogramų).

Antras vietas iškovojo Mantas Laskovas (svorio kategorija iki 46 kilogramų), Kęstutis Žvirgždas (svorio kategorija iki 50 kilogramų), Donatas Gudmonas (svorio kategorija iki 58 kilogramų) ir Deividas Gudmonas (svorio kategorija iki 76 kilogramų).

Be joniškiečių turnyre kovojo imtynininkai iš visų Estijos klubų bei Liepojos (Latvijos). Iš viso varžėsi 103 sportininkai.

Joniškio imtynininkai, treniruojami Ryčio Keršio, Estijoje yra gerai žinomi ir vertinami. Turnyre jie vėl sulaukė kvietimų atvykti į kitus Estijoje rengiamus tarptautinius imtynių turnyrus.

Ryčio KERŠIO asmeninio albumo nuotrauka

Iš tarptautinio turnyro Estijoje su aštuoniais medaliais grįžo joniškiečiai: (iš kairės) Mantas Laskovas, Donatas Gudmonas, Eimantas Vilimas, treneris Rytis Keršys, Martynas Muižys, Kęstutis Žvirgždas, Antanas Janušas, Paulius Grigaliūnas, Deividas Gudmonas, Lukas Degimas. JNFO_tarptautinis