Iš specialiosios olimpiados grįžo su medaliais

Iš specialiosios olimpiados  grįžo su medaliais

Yoškar-Oloje (Rusija) vykusiame specialiosios olimpiados Eurazijos lengvosios atletikos čempionate medalių iškovojo ir Šeduvos (Radviliškio rajonas) gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus auklėtinis Raimondas Vaicekauskas. Moksleivis pelnė bronzos ir sidabro medalius.

Laima AGANAUSKIENĖ

alaima@skrastas.lt

Parsivežė tris medalius

Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus dešimtokas Raimondas Vaicekauskas į čempionatą vyko kartu su kitais šalies rinktinės sportininkais ir tapo prizininku.

R. Vaicekauskas 200 ir 400 metrų bėgimo distancijų rungtyse užėmė 3-iąsias vietas ir laimėjo bronzos medalius.

Vyrų estafetėje (4x400 metrų) rinktinės komanda, kurioje bėgo ir Raimondas, užėmė 2-ąją vietą ir iškovojo sidabro medalius.

Be šeduvio, šalies rinktinės sudėtyje dėl medalių varžėsi ir sportininkai iš Utenos specialiojo ugdymo ir užimtumo centro, Kazlų Rūdos specialiosios mokyklos, Aukštelkės socialinės globos namų. Čempionate iš viso dalyvavo 32 komandos iš 11-os šalių.

Svarių laimėjimų pelniusį R. Vaicekauską ir jo mokytoją Arūną Bagdoną po čempionato pasveikino gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus moksleiviai ir pedagogai. Prizininką ir trenerį pasveikinęs gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas abiem uždėjo ąžuolo vainikus.

Pradės ruoštis pasaulinėms žaidynėms

Auklėtinio pasiektais rezultatais patenkintas treneris A. Bagdonas redakcijai sakė, jog vaikinas čempionatui rengėsi labai atsakingai ir intensyviai, todėl dar prieš varžybas buvo tikima, jog teks kautis dėl medalio.

„Gimnazijos bendrabutyje gyvenantis Raimondas uoliai treniravosi ir į namus Kutiškiuose grįždavo tik per atostogas ar savaitgaliais. Džiaugiuosi, kad pastangos pasiteisino“, – džiūgavo A. Bagdonas.

Anot trenerio, R. Vaicekauskas po čempionato šiek tiek pailsės ir toliau vėl kibs į treniruotes ruoštis sausio pabaigoje Pietų Korėjoje vyksiančiam pasaulio specialiosios olimpiados žiemos žaidynių čempionatui.

Iš Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus į žaidynes vyks du sportininkai – R. Vaicekauskas ir Algirdas Grakauskas. Abu jie varžysis sniegbačių bėgimo rungtyje.

Tai bus jau antras Šeduvos gimnazijos auklėtinių startas pasaulinėse žaidynėse. 2009 metais gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus auklėtinė Jolita Tauginaitė iš Jungtinėse Amerikos Valstijose vykusių Pasaulio specialiosios olimpiados žiemos žaidynių grįžo su bronzos medaliu.

Asmeninio albumo nuotr.

LAIMĖJIMAI: Vyriausiasis šalies rinktinės treneris, Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto prezidentas Zenonas Misiūnas (dešinėje) ir treneris Arūnas Bagdonas (kairėje) liko patenkinti Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus dešimtoko Raimondo Vaicekausko čempionate pasiektais laimėjimais.