Iš bokso čempionato – ne tuščiomis

Birželio 5–9 dienomis Palangoje vykusiame Lietuvos jaunučių bokso čempionate aukso medalį laimėjo šiaulietis Deividas Motuzas (svorio kategorija per 81 kilogramą).

Bronzos medalį parsivežė kitas Šiaulių sporto mokyklos „Dubysa“ auklėtinis Edvinas Šelaganovas (iki 46 kg).

D. Motuzą treniruoja Gražvydas Šalkauskas, E. Šelaganovą – Valdemaras Milgravis.

Pasak G. Šalkausko, po čempionato jaunieji boksininkai iki rugpjūčio mėgausis vasaros atostogomis. Vėliau sportininkai treniruosis ir rugsėjį dalyvaus Lietuvos zoninėse varžybose.

Lietuvos jaunučių bokso pirmenybėse sportininkai rungėsi 22 svorio kategorijose.

„Šiaulių krašto“ inf.

Asmeninio albumo nuotr.

KOMANDA: Lietuvos jaunučių bokso čempionu tapo šiaulietis Deividas Motuzas (kairėje), kurį treniruoja Gražvydas Šalkauskas (viduryje). Bronzos medalį iškovojo Edvinas Šelaganovas.