Imtynių čempionatuose trūksta varžovių

Asmeninė Ryčio KERŠIO nuotr.
Sėkmingai pasirodę Joniškio imtynininkai su treneriu Ryčiu Keršiu.
Gegužės 12 dieną Joniškio sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo „Kova“ imtynininkai, vadovaujami trenerio Ryčio Keršio sėkimingai varžėsi Šiauliuose surengtame Lietuvos laisvųjų, ir moterų imtynių U13 čempionate, kuriame net penki iš kovojusių septynių sportininkų ėmėsi finaluose. O joniškietėms merginoms netgi neatsirado konkurenčių, pasirodo, Lietuvoje trūksta varžovių.

 

Čempionate varžėsi beveik 120 berniukų ir tik mažiau nei 20 mergaičių iš Šiaulių, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Joniškio, Kelmės, Radviliškio, Raseinių, Vilkaviškio, Druskininkų, Alytaus ir Pagėgių. Joniškiečiai, treniruojami Ryčio Keršio, ėmėsi labai gerai. Lietuvos laisvųjų imtynių čempionais tapo Benas Musejukas (sv.kat. iki 29 kg) , Erikas Norkus (sv.kat. iki 32 kg), Armandas Kulevičius (sv.kat. iki 66 kg) ir Armandas Numsėdis (sv.kat. iki 73kg). Visus varžovus čempionai iš Joniškio įveikė pirmuose kėlinukuose. Aironas Račkauskis (sv.kat. iki 35 kg) atkakliame finale vienu tašku 9:10 pralaimėjo Šiauliams atstovavusiam imtynininkui ir iškovojo antrą vietą. A. Račkauskis pirmajame varžybų rate buvo įveikęs tą patį varžovą, prispaudęs jį ant menčių.

Ketvirtas vietas pelnė Emilis Vitkauskas (sv.kat. iki 54 kg) ir Vytautas Būzas (sv.kat. virš 80 kg).

Mergaičių į čempionatą atvyko nedaug. Tik keliose svorio kategorijose vyko kova ant imtynių kilimo. Joniškietėms varžovių neatsirado. Nicole Rišytė Figueiredo (sv.kat. iki 29 kg) ir Greta Užbalytė (sv.kat. iki 54 kg) Lietuvos čempionėmis tapo be konkurencijos. Abi joniškietės nuo rugsėjo mėnesio sėkmingai varžėsi tarptautiniuose turnyruose Latvijoje ir Estijoje. Pasak trenerio R. Keršio, tenka tik apgailestauti, kad Lietuvoje trūksta varžovių.