Imtynininkas iš Gruzdžių laimėjo bronzos medalį

Organizatorių nuotr.
Graikijoje vykusiame Europos imtynių U15 čempionate gruzdiškis Benediktas Bubelevičius, kovęsis iki 75 kilogramų svorio kategorijoje, užėmė trečiąją vietą.

Gegužės 15–18 dienomis Loutrakyje, Graikijoje, vyko Europos imtynių U15 čempionatas, kuriame graikų-romėnų imtynių atletas gruzdiškis Benediktas Bubelevičius, kovęsis iki 75 kilogramų svorio kategorijoje, užėmė trečiąją vietą ir į Lietuvą parvežė bronzos medalį. Benedikto treneriai – Tomas Gricius ir Gediminas Jonuškis.

Graikų-romėnų imtynių turnyre Graikijoje iki 75 kilogramų svorio kategorijoje kovojo 22 imtynininkai. Pirmoje imtyje Benediktas nusileido imtynininkui A. Kudaevui, tačiau pastarasis, patekęs į finalą, suteikė lietuviui galimybę kautis dėl bronzos.

Antros dienos paguodos imtyse B. Bubelevičius be vargo nugalėjo italą D. Fortunato bei su intrigos prieskoniu parklupdė serbą A. Aliją, o mažajame finale įveikė lenką O. Nowickį ir tapo čempionato prizininku.

Tai jau antrasis toks pasiekimas Šiaulių rajone, Gruzdžiuose, užaugusio ir graikų-romėnų imtynių treniruotes pradėjusio lankyti lietuvio atleto B. Bubelevičiaus sporto karjeroje. Prieš metus Vengrijos Kaposvare jis taip pat laimėjo Europos imtynių U15 čempionato bronzą.

Graikijoje vykusiame Europos čempionate iki 41 kilogramo svorio kategorijoje, kurioje iš viso kovojo 23 imtynininkai, dalyvavo ir kuršėnietis D. Merkelis. Jam šios varžybos nesusiklostė taip, kaip buvo planuota. Pirmoje imtyje jis susitiko su armėnu D. Baghmyan, tačiau teko nusileisti šiam varžovui, kuris nepaliko jokių vilčių toliau kovoti turnyre.