Imtynininkai ir mokėsi, ir kovėsi

Liepos 3-15 dienomis Pagėgiuose vyko tarptautinė laisvųjų imtynių treniruočių stovykla, skirta Lietuvos jaunių rinktinės pasiruošimui Europos jaunių čempionatui. Jis vyks liepos 17-22 dienomis Katovicose, Lenkijoje.

Pagėgiuose vyko ir tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras „Mažosios Lietuvos taurė 2012“.

Kelmės sportininkams pavyko iškovoti keturis medalius. Geriausiai kovojo broliai Aurimas (svorio kategorija iki 58 kilogramų) ir Algirdas (svorio kategorija iki 85 kilogramų) Kuoriai, kurie tapo turnyro nugalėtojais. Aurimas laimėjo tris kovas prieš klaipėdiečius, o Algirdas įveikė šiauliškį M. Jokubauską ir imtynininką iš Dagestano. Mindaugas Reimeris (svorio kategorija iki 58 kilogramų) ir Renaldas Ridikas (svorio kategorija iki 42 kilogramų) užėmė trečiąsias vietas. Dainiui ir Donatui Rimkams, Justui Augusčiui ir Robertui Petrauskui iki medalių pritrūko jėgų ir meistriškumo.

Turnyre dalyvavo apie 140 sportininkų iš Latvijos, Rusijos, Baltarusijos, Dagestano ir Lietuvos miestų. Ypač pajėgi komanda atvyko iš tolimojo Dagestano miesto Chasavjurtos, kuri ir iškovojo pirmąją komandinę vietą.

Turnyre kovėsi praėjusių Europos čempionatų prizininkai ir dalyviai. Į turnyrą atvyko geriausiu laikomas XX amžiaus imtynininkas iš Baltarusijos Aleksandras Medvedis, kursi yra tapęs septynis kartus pasaulio ir tris kartus olimpiniu čempionu. Bene tituluočiausias imtynininkas per visą imtynių istoriją jauniesiems sportininkams linkėjo sėkmės varžybose.

„Šiaulių krašto“ inf.

IMTYNININKAI: Nugalėtojais tapo broliai Algirdas ir Aurimas Kuriai (trečias ir ketvirtas iš kairės) Renaldas Ridikas (pirmas iš kairės) ir Mindaugas Reimeris (antras iš dešinės) pelnė bronzos medalius. Vaikinai po varžybų nusifotografavo su savo treneriais Sauliumi Jurčiu (antras iš kairės) ir Nerijumi Peleckiu (pirmas iš dešinės).