„Igtisos“ sportininkas – aštuntas Europoje

Šeštadienį Švedijoje vykstančiose Europos orientavimosi sporto čempionato sprinto trasos finalinėse varžybose Šiaulių „Igtisos“ sportininkas Jonas Vytautas Gvildys iškovojo aštuntąją vietą.

Jis 3,5 kilometro ilgio trasą su 20 kontrolinių punktų įveikė per 16 minučių 2 sekundes. Simonas Krėpšta sprinto finale buvo 32-as. Jis sugaišo 16 minučių ir 53 sekundes.

Europos čempionu tapo varžybų šeimininkas švedas Jonas Leandersonas, kuris trasoje užtruko 15 minučių ir 20 sekundžių. Antrąją vietą iškovojo Bulgarijos atstovas Kirilas Nikolovas (15 min. 25 sek.), o trečias liko dar vienas Švedijos sportininkas Jerkelis Lyselas (15 min. 27 sek.).

Iš viso startavo 105 vyrai.

Moterų grupėje trečiąjį aukso medalį šiame čempionate iškovojo šveicarė Simonė Nyli (Simone Niggli), kuri 3,2 kilometrų trasą su 16 kontrolinių punktų įveikė per 14 minučių ir 58 sekundes. Sidabras atiteko Švedijos sportininkei Lenai Eliason, kuri trasoje užtruko 15 minučių 30 sekundžių. Bronzos apdovanojimą iškovojo Norvegijos atstovė Anė Hausken Nordberg (15 min. 47 sek.).

Lietuvos atstovėms sprinto finalinėse varžybose nepavyko išvengti smulkių klaidų ir kovoti dėl aukštų vietų. Aušrinė Kutkaitė trasą įveikė per 17 minučių 35 sekundes ir užėmė 32-ą vietą. Kristina Rybakovaitė (18 min. 03 sek.) liko 38-ta.

Sprinto kvalifikacijoje varžėsi 67 sportininkės.

„Šiaulių krašto“ inf.

Asmeninio albumo nuotr.

ORIENTACININKAS: Jonas Vytautas Gvildys Europos orientavimosi sporto čempionato sprinto trasos finalinėse varžybose užėmė aštuntąją vietą.