„Gintra-Universitetas“ sezoną pradėjo įspūdinga pergale

„Gintros-Universiteto“ nuotr.
Šiaulių „Gintra-Universitetas“ pirmosiose moterų A lygos rungtynėse pelnė 16 įvarčių, nepraleido nė vieno.

Lietuvos čempionė Šiaulių „Gintros-Universiteto“ ekipa naująjį 2020 metų moterų A lygos sezoną pradėjo pergale prieš Gargždų „Bangos“ klubą.

Po karantino pertraukos į aikštę grįžusios šiaulietės išvykoje net 16:0 (5:0) sutriuškino praėjusio sezono bronzos medalių laimėtojas „Bangos“ futbolininkes.

Įvarčius komandai „Gintra-Universitetas“ įmušė R. Jonušaitė – 5, J. Čubrilo, G. Toropovaitė, A. Keene, J. Ayers ir M. Gibson po 2, M. Šeškutė – 1.

Pirmąjį šio sezono įvartį 7-ąją rungtynių minutę į varžovių vartus pasiuntė rezultatyviausia praėjusio sezono A lygos žaidėja Rimantė Jonušaitė.

Po rungtynių vyriausiasis komandos treneris R. Viktoravičius teigė, kad jo komandai toks startas buvo kiek netikėtas.

„Atvykome nusiteikę rimtai kovai, kadangi Gargžduose įprastai nebūna lengva. Galbūt tokia koncentracija ir susitelkimas mus mobilizavo, o juolab, kad futbolo, įvarčių ir emocijų merginos yra ypač išsiilgusios. Būtent tai ir matėsi aikštėje. Visos norėjo įrodyti, kad sunkiai dirbo ir treniravosi visą mėnesį ne tam, kad pasivaikščiotų varžybų metu. Smagu sezoną pradėti pergale, o varžoves raginu nenusiminti, kadangi šį kartą didelę įtaką susitikimo baigčiai turėjo ir patirtis“, – sakė treneris.

Šeštadienį moterų futbolo A lygos kovos sugrįžta į Šiaulius. 13 valandą Šiaulių miesto savivaldybės centriniame stadione „Gintra-Universitetas“ žais su Vilniaus MFA „Žalgirio-MRU“.

Įėjimas nemokamas. Į stadioną bus įleidžiama iki 300 žiūrovų.

Šiaulių „Gintros-Universiteto“ klubas sulaukė ir dviejų naujienų iš UEFA būstinės. Oficialiai pranešta, kad Lietuvos čempionių ekipai yra suteikta UEFA licencija, užtikrinsianti galimybę varžytis prestižiniame UEFA moterų Čempionių lygos turnyre.

Antra naujiena – keičiasi UEFA Čempionių lygos atrankos turnyro vykdymo datos. Dėl pandemijos visiškai susijaukė 2019–2020 metų sezono pabaiga. Atrankos kovos, pagal įprastą grafiką turėjusios vykti rugpjūčio pradžioje, planuojamos spalio 7–12 dienomis.

Šie pakeitimai dar turės būti patvirtinti oficialiai birželio 17-ąją vyksiančio UEFA moterų Čempionių lygos bei UEFA vykdomojo komiteto posėdžio metu.

Klubas neatsisako minčių pretenduoti atrankos turnyrą organizuoti Lietuvoje.