Fechtuotojai išvyko į stovyklą

„Dubysos“ nuotr.
Šiaulių sporto centro „Dubysa“ fechtavimo sporto šakos auklėtiniai išvyko į savaitės trukmės vasaros stovyklą Anykščiuose.

Pirmadienį Šiaulių sporto centro „Dubysa“ fechtavimo sporto šakos auklėtiniai išvyko į vasaros stovyklą Anykščiuose, kuri vyks iki rugpjūčio 15 dienos.

Konkursą organizavo ir finansavimą vaikų vasaros stovyklai skyrė Šiaulių miesto savivaldybė. Prie stovyklos finansavimo prisidėjo ir sportininkų tėveliai. Stovykloje užimti Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje gyvenantys ar besimokantys vaikai.

Vaikų vasaros stovykla skirta skatinti mokinių turiningą vasaros poilsį, sudarant sąlygas vaikų saviraiškai, fiziniam aktyvumui, sveikai gyvensenai, bendrosioms kompetencijoms ir socialinėms emocinėms kompetencijoms ugdyti.

Į stovyklą jaunieji fechtuotojai išvyko su ilgametę patirtį turinčia praeityje garsia fechtuotoja, sporto meistre, fechtavimo trenere Lorita Valiuliene. Po ilgos pertraukos šios trenerės dėka Šiauliuose vėl atgaivinta fechtavimo sporto šaka.

Stovykloje vaikų laukia įdomios treniruotės su praktiniais pavyzdžiais iš tarptautinių varžybų, konkursai, viktorinos, daug edukacinių programų ir varžybų. Sportininkai stovykloje aktyviai ruošis ir naujam ateinančiam sezonui.

Užs. Nr. 488671

1