FA „Šiauliai“ iššūkiams pasiruošę

SMG Media nuotr.
Šiemet FA „Šiauliai“ ekipos treneriu tapo Mindaugas Čepas (kairėje), o komandos kapitonu – Algis Jankauskas.
Nenumaldomai artėja naujasis Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos sezonas, kuriame šiemet dalyvaus 14 ekipų. Du pastaruosius metus LFF Pirmoje lygoje savo komandą turėjęs Šiaulių miestas turės ir šiemet.

FA „Šiauliai“ į pirmąją šių metų treniruotę susirinko sausio 25 dieną ir pradėjo pasiruošimą antrajai pagal pajėgumą šalies lygai. Pasiruošimo metu šiauliečiai sužaidė šešerias rungtynes, iš kurių iškovojo dvi pergales, patyrė tris pralaimėjimus ir kartą pasiekė lygiąsias.

Šį sezoną FA „Šiauliai“ ekipa startuos šiek tiek pasikeitusi. Naujuoju ekipos vairininku šiemet tapo didžiulę patirtį sukaupęs treneris Mindaugas Čepas, kuris pastaraisiais metais ne kartą vadovavo aukščiausioje lygoje rungtyniavusiems klubams. Naujasis treneris su nekantrumu laukia naujojo sezono starto.

„Mano manymu, pasiruošimas sezonui praėjo gana konstruktyviai. Šiai dienai esu patenkintas vaikinų darbu ir atsidavimu tiek treniruotėse, tiek rungtynėse. Šioje komandoje nematau nei vieno apatiško žaidėjo, tad čempionatą pasitinkame pakelta galva, karšta širdimi ir šaltu protu. Su nekantrumu laukiame pirmojo teisėjo švilpuko, kuris paskelbs naujojo sezono pradžią“, – sako M. Čepas.

FA „Šiauliai“ ekipa šiemet sulaukė pastiprinimo ir tarp žaidėjų. Pirmuoju žaidėju, papildžiusiu Saulės miesto komandą, tapo didžiulę patirtį turintis gynėjas ir ne kartą šalies čempionu tapęs Algis Jankauskas, kuris šiemet išrinktas ir naujuoju komandos kapitonu.

Antrasis papildęs šiauliečių komandos gretas – saugas Simonas Paulius, kuris ne kartą tapo Latvijos čempionu bei taurės laimėtoju. Simonas kartu su Algiu ne kartą yra gynę Lietuvos garbę nacionalinėje rinktinėje.

Trečiasis žaidėjas – Ronaldas Misiūnas. Atakuojančiojo saugo pozicijoje rungtyniaujantis žaidėjas 2019 metais su FC „Džiugas“ ekipa tapo LFF Pirmos lygos nugalėtoju.

FA „Šiauliai“ techninis direktorius Deivis Kančelskis mano, jog naujajame sezone laukia nemažai iššūkių.

„Pasiruošimas šiuo laikotarpiu nebuvo lengvas. Oro sąlygos nelepino, todėl sukliudė pilnavertiškai pasiruošti sezonui. Gaila, kad neišvengėme traumų, dėl kurių kiti žaidėjai negalėjo rungtyniauti pasiruošimo metu. Sužaidėme šešerias kontrolines rungtynes, kuriose išbandėme jėgas prieš A lygoje rungtyniaujančius klubus. Šios rungtynės parodė stipriąsias ir kitas pusės, kurias reikėtų stiprinti. Laukia tikrai nemažai iššūkių, manau, jog nebus lengvų rungtynių. Tikiuosi, kad komandoje rungtyniaujantys tiek vyresni, tiek jaunesni žaidėjai yra pasiruošę šiems iššūkiams ir su nekantrumu laukia naujojo sezono pradžios“, – sako D. Kančelskis.

Apie būsimą Pirmos lygos sezoną FA „Šiauliai“ direktorė Reda Mockienė teigia, kad atsinaujinęs trenerių štabas į komandą įneš naujų vėjų, kurie prisidės prie komandos ir organizacijos augimo.

„Norėjome pokyčių štabe, todėl pasikvietėme ambicingą ir mūsų organizacijos sistemai tinkantį trenerį. Tikimės, kad kartu su Mindaugu Čepu paaugsime ne tik kaip sportinė komanda, bet ir kaip organizacija. Organizacijos viduje norime sukurti sveiką konkurenciją, kuri skatins mus visus pasitempti. Manau, visi šie pokyčiai bus į naudą siekiant ne tik sportinių rezultatų, bet ir emociškai pagyvinant komandą“, – sako R. Mockienė.

Pirmasis teisėjo švilpukas, skelbsiantis naujojo sezono pradžią, šiauliečiams nuaidės namuose jau šiandien rungtynėse su FK „Sūduva“ B ekipa.