Estijoje pelnė medalių

Ryčio KERŠIO asmeninė nuotr.
Joniškio imtynininkai tarptautiniame turnyre Estijoje iškovojo 11 medalių, 8 vaikinai, 3 merginos.
Gruodžio 28–29 dienomis Joniškio visuomeninio imtynių sporto klubo „Kova“ imtynininkai Estijoje Tartu mieste varžėsi surengtame graikų– romėnų ir moterų imtynių turnyre, kuriame rungėsi 23 imtynininkės ir 51 imtynininkas. Visi joniškiečio trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai ėmėsi gerai ir iškovojo medalius.

Tarp suaugusiųjų rungėsi joniškiečiai broliai Donatas ir Darius Gudmonai. Donatas (svorio kategorija iki 87 kilogramų) lengvai įveikė visus varžovus ir iškovojo pirmą vietą. Darius (svorio kategorija iki 77 kilogramų) nugalėjo du estus, bet imtyje dėl pirmos vietos atkaklioje kovoje turėjo pripažinti Estijos imtynininko pranašumą ir užėmė antrą vietą.

Tarp jaunučių U15 Benas Musejukas (svorio kategorija iki 30 kilogramų) imtyje dėl pirmos vietos įveikė treniruočių draugą Eriką Norkų, kuris liko antras. Aironas Račkauskis (svorio kategorija iki 34 kilogramų) imtį dėl pirmos vietos pralaimėjo estui ir buvo antras. Domas Abromavičius (svorio kategorija iki 62 kilogramų) nugalėjo tris varžovus ir tapo turnyro nugalėtoju. Antrą vietą šioje svorio kategorijoje iškovojo Teodoras Vinciūnas, įveikęs du estus, bet pralaimėjęs D. Abromavičiui. Ignas Žabarauskas (svorio kategorija iki 75 kilogramų) finalo imtyje lengvai nugalėjo estą ir iškovojo pirmą vietą.

Turnyre imtyniavusios dvi joniškietės mergaitės pelnė tris medalius. Nicole Rišytė Figueiredo (svorio kategorija iki 29 kilogramų) lengvai įveikė estę ir tapo turnyro nugalėtoja. Ji taip pat svorio kategorijoje iki 27 kilogramų, varžydamasi graikų–romėnų imtynių varžybose tarp berniukų, pasiekė vieną pergalę, patyrė du pralaimėjimus ir užėmė trečią vietą. Greta Užbalytė (svorio kategorija iki 51 kilogramo) rungėsi su dvejais trejais metais vyresnėmis varžovėmis ir iškovojo trečią vietą.