Dziudo čempionate iškovojo medalių

Asmeninė nuotr.
Puikiai čempionate pasirodė Stanislovo Kulikausko (kairėje) auklėtiniai Tadas Sireikis, Roberta Jokubaitytė ir Santa Pakenytė.

Kaune savaitgalį vyko Lietuvos dziudo čempionatas, kurį organizavo Nacionalinė dziudo asociacija. Tarp 200 dalyvių varžybose dalyvavo ir medalių pelnė Šiaulių miesto ir rajono sportininkai.

Geriausiai sekėsi šiaulietei Santai Pakenytei-Čepulei, kuri svorio kategorijoje per 78 kg iškovojo pirmąją vietą. Lengvo svorio kategorijoje Roberta Jokubaitytė iškovojo sidabrą. Tarp vyrų Tadas Sireikis svorio kategorijoje iki 100 kg iškovojo trečiąją vietą. Šiaulių sportininkus treniruoja Stanislovas Kulikauskas.

Šiaulių rajono jaunosios dziudo imtynininkės varžybų įtampą, pasak trenerio Vidmanto Budraičio, išlaikė 7-8 balais.

„Aukšto rango meistrės mokė jaunąsias imtynininkes, kaip reikia ruoštis tokioms varžyboms. Gaila, kad rajone nėra vyresnių moterų imtynininkių, nes čempionate dalyvavo buvusios Lietuvos geriausios imtynininkės, dabar jau auginančios savo atžalas“, – sakė treneris.

Geriausiai iš V. Budraičio auklėtinių varžybose sekėsi Brigitai Rudzinskaitei (svorio kategorija iki 78 kg), kuri iškovojo trečiąją vietą. Nedaug iki medalio pritrūko Emai Dajoraitei, kovojusiai svorio kategorijoje iki 48 kg. Ji liko ketvirta. Viktorija Savickaitė liko šešta tarp 11 dalyvių.

Dabar jaunieji imtynininkai ruošiasi spalio 30 d. Kaune vyksiančiam Lietuvos jaunimo U21 čempionatui ir lapkričio 7–8 d. Vilniuje vyksiančiam moksleivių čempionatui.