Dviratininkus sukvietė „Grybų taurės“ vasara

Šeštadienį Žalgirio slidinėjimo bazėje Bubiuose įvyko Šiaulių MTB kalnų dviračių sporto šventė „Grybų taurės“ vasaros etapas.

Vyrų grupėje geriausiais sekėsi Justui Volungevičiui („Orbea-Velomanija“), Domui Manikui (“S-Sportas“) ir Andrėjui Dolgovui (“Top Team-Spec.“), kurie pasidalijo atitinkamai pirma — trečia vietomis.

Vyrų per 40 metų grupėje greičiausias buvo Gintautas Geležiūnas („Focus-Vilnius“), antras — Leonidas Jarmoška (“Aktyvus stilius“), trečias — Ramūnas Kvietkauskas (IRIS-MTB).

Vaikinų iki 18 metų grupėje nepralenkiamas buvo Tomas Norvaišas („Dubysa“), antras — Arnoldas Šulnius (“S-Sportas“), trečias — Dovydas Vaitoška (IRIS-MTB).

Moterų grupėje finišavo dvi šiaulietės, viena sportininkė buvo diskvalifikuota, kitos dvi užsiregistravusios nestartavo. Pirmąją vietą užėmė Agnė Amonaitė, antrąją — Stela Steponavičienė.

Merginų iki 18 metų grupėje pirmąją vietą užėmė Gabrielė Keinaitė („Sakas“), antrąją — Miglė Vainikauskaitė (SJTC), trečiąją — Ineta Povilaitytė (“Dubysa“).

Vaikų grupėje pirmas finišo liniją kirto Lukas Juozaitis („Dubysa“), antras — Robertas Trinka (“Šiauliai“), trečias — Rokas Gelžinis (“S-Sportas“).

Mažųjų grupėje pirmoji vieta atiteko Grantui Andriuškai („S-Sportas“), antroji — Mantui Simaičiui iš Gargždų, trečioji — Juliui Vidžiūnui (“Judesys“).

Vaikai apdovanoti taurėmis, kitos grupės — saldžiais grybais. Vakare tradiciškai virtas grybų troškinys su bulvėmis.

Taurė baigsis rudenį rudens etapu. Pavasarį vyko pavasario etapas.

„Šiaulių krašto“ inf.

TAURĖS: Vaikų grupės prizininkai buvo apdovanoti taurėmis (iš kairės): antras likęs Robertas Trinka („Šiauliai“), pirmas — Lukas Juozaitis (“Dubysa“), trečias — Rokas Gelžinis (“S-Sportas“).

Loretos KLICNER nuotr.

ELITAS: Vyrų grupėje nugalėtoju tapo Justas Volungevičius („Orbea-Velomanija“, viduryje), antras — Domas Manikas (“S-Sportas“, kairėje), trečias — Andrėjus Dolgovas (“Top Team-Spec.“).

GIMTADIENIS: Šiaulietis Gabrielius Jankauskas varžybų dieną atšventė 13-tą gimtadienį, todėl „išaugo“ iš vaikų grupės ir turėjo pirmą kartą įveikė visą — 27 km trasą.

DALYVIAI: Varžybose startavo apie 200 dalyvių.

TRIJULĖ: Dienraščio „Šiaulių kraštas“ trijulė: per 40 metų grupėje buhalteris Alvidas Urniežius (dešinėje) buvo ketvirtas, informacinių technologijų specialistas Artūras Jaugėla (viduryje) 17-as, korespondentas Vytautas Ruškys — 28-as.