Dubleriai pralaimėjo labiau patyrusiems žalgiriečiams

Trečiadienį Lietuvos futbolo A lygos dublerių pirmenybių XVI turo rungtynėse Šiauliuose vietos dublerių komanda 2:3 nusileido Vilniaus „Žalgiriui-2“.

Pirmieji įvartį pelnė žalgiriečiai. 41-ąją minutę kamuolį į vartų tinklą nukreipė pernai Pakruojo „Kruojoje“ žaidęs Povilas Krasnovskis (0:1).

„Šiauliai-2“, išklausę vyriausiojo trenerio Tomo Kančelskio nurodymų, antrąjį kėlinį pradėjo susikaupę. 49-ąją minutę rezultatą taikiu padarė Dovydas Baškys (1:1).

Lygiosiomis šiauliečiai ilgai džiaugtis negalėjo. 54-ąją minutę pasižymėjo Markas Beneta (1:2). Tas pats futbolininkas 80-ąją minutę pelnė dar vieną įvartį (1:3).

„Šiauliai-2“ dar bandė gelbėtis. 82-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Edvinas Jasaitis (2:3). Iškovoti bent taško šiauliečiams nepavyko.

Pasak T. Kančelskio „Šiauliams-2“ šiuo metu svarbus ne rezultatas, o geras žaidimas.

„Kai kurie varžovai buvo aukštesnio meistriškumo, labiau patyrę. Padarėme keletą klaidelių, kurios lėmė praleistus įvarčius, tačiau nesustojome ir perėmė iniciatyvą. Pralaimėti nebuvome verti“, – mano T. Kančelskis.

„Žalgirio-2“ strategas Mindaugas Čepas džiaugėsi, jog auklėtiniai atidavė visas jėgas: „Susitiko dvi viena kitos vertos komandos. Išvydome daug įvarčių ir gražių epizodų. Sugebėjome geriau realizuoti susikurtas progas, todėl pasiekėme pelnytą pergalę.“

Po pergalės vilniečiai (22 taškai) pakilo į penktąją A lygos dublerių pirmenybių poziciją. Šiauliečiai (20 tšk.) nukrito į šeštąją vietą.

„Šiaulių krašto“ inf.

„Šiauliai“ – Vilniaus „Žalgiris“ 2:3 (0:1)

Teisėjas: D. Miklovas (Palanga), 50 žiūrovų.

Įvarčiai: 49 min. D. Baškys, 82 min. (iš 11m.) E. Jasaitis ("Šiauliai"); 41 min. P. Krasnovskis, 54 min. ir 80 min. M. Beneta ("Žalgiris").

Įspėjimai: 75 min. M. Beneta ("Žalgiris").

Jono TAMULIO nuotr.

ĮVARTIS: „Šiauliams-2“ vieną įvarčių pelnė 11 metrų baudinį realizavęs Edvinas Jasaitis.