Du šiauliečiai - Lietuvos čempionai

Du šiauliečiai - Lietuvos čempionai

Pagėgiuose, Algimanto Mackaus gimnazijoje, vykusiose Lietuvos laisvųjų imtynių mokinių-vaikų (11–13 metų) pirmenybėse šiauliečiai Domas Kryžanauskas ir Robertas Remeika tapo nugalėtojais.

D. Kryžanauskas varžovams nepaliko jokių vilčių svorio kategorijoje iki 66 kilogramų. Jis pakeliui į finalą įveikė kaunietį Roką Mikalauską, vilnietį Vytautą Kudabą, o finale susitiko su Mantu Kiriliausku. Pastarasis, prieš patekdamas į finalą, įveikė raseiniškį Nedą Urniežių.

R. Remeika, rungęsis svorio kategorijoje iki 80 kilogramų, finalinėje kovoje įveikė pagėgiškį Joną Papendikį.

Čempionais tapo ir radviliškiečiai Teodoras Palšys (svorio kategorija iki 58 kilogramų) ir Aivaras Skyrius (iki 80 kg). Pirmasis finalinėje kovoje įveikė šiaulietį Adomą Kravčyką, antrasis – kitą Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ atstovą Matą Kivilių.

Trečiąsias vietas laimėjo šiauliečiai Edgaras Gendvilis (iki 38 kg) ir Edgaras Šalavėjus.

Sportininkus treniruoja Renatas Dijokas, Jonas Kemzura ir Fiodoras Vladimirovas.

Artimiausias „laisvūnų“ startas – Lietuvos laisvųjų imtynių mokinių-jaunučių pirmenybės, kurios penktadienį vyks Šiauliuose.

„Šiaulių krašto“ inf.

Asmeninio albumo nuotr.

PRIZININKAI: Lietuvos laisvųjų imtynių mokinių-vaikų pirmenybėse medalius laimėję šiauliečiai.