"Delfino" plaukikės skynė pergales

PC "Delfinas" nuotr.
Bendroje įskaitoje Šiaulių PC "Delfinas" pirmoji komanda, surinkusi 403 taškus, laimėjo antrą vietą.
Lietuvos vaikų žiemos plaukimo pirmenybėse, vykusiose Kaune vasario 24–25 dienomis, Šiaulių plaukimo centro "Delfinas" plaukikės pademonstravo gerus rezultatus ir parsivežė ne vieną apdovanojimą. Pasiekimais džiugino ir dailiojo plaukimo atstovės, iš Belgijos parsivežusios sidabrą.

Lietuvos vaikų žiemos plaukimo pirmenybės

Varžybose dalyvavo 10–11 m. amžiaus mergaitės ir 11–12 m. amžiaus berniukai.

Augustė Bitinaitė 50 m plaukimo peteliške rungtyje pelnė antrą vietą (37,42 sek., 22 dalyvės), o 100 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje - trečiąją (1 min 13 sek., 54 dal.). Geriausių varžybų sportininkių dešimtuke ji užėmė trečią vietą.

Beata Daugirdaitė krūtine atplaukė antra: 50 m atstumą – per 41,05 sek. (39 dal.), 100 m – per 1 min 31,32 sek. (39 dal.).

Mėta Vitkauskaitė dalyvavo 50 m plaukimo krūtine rungtyje ir užėmė trečią vietą (42,48 sek., 38 dal.).

Milagra Navickaitė tapo 100 m plaukimo nugara rungties čempione (1 min 24,84 sek., 29 dal.). Perpus trumpesnę distanciją tuo pačiu stiliumi mergaitė įveikė per 38,80 sek. (45 dal.) ir pelnė trečią vietą. Dar vienas bronzos medalis sužibo po 200 m kompleksiniu plaukimu rungties (2 min 59,53 sek., 19 dal.).

Guostė Gulbinaitė iškovojo bronzos apdovanojimą. Ji 100 m nugara nuplaukė per 1 min 25,82 sek. (29 dal.).

Mergaites varžyboms ruošia treneris Andrius Bičkus.

Estafetėje 4X50 m laisvu stiliumi "Delfino" atstovės (Viltė Balčaitė (tr. A. Bičkus), Ema Gumuliauskaitė (tr. Paulius Povilionis), Milagra Navickaitė (tr. A. Bičkus), Augustė Bitinaitė (tr. A. Bičkus) pademonstravo 2 min 16,72 sek. rezultatą ir tapo antros. Rungtyje varžėsi 13 komandų.

Estafetėje 4X50 kompleksiniu plaukimu A. Bičkaus treniruojamos šiaulietės (M. Navickaitė, A. Bitinaitė, B. Daugirdaitė, Viltė Balčaitė) finišą pasiekė po 2 min 36,73 sek. ir iš trylikos varžovių užėmė antrą vietą.

Miglė Dambrauskaitė ir Luknė Liandzbergaitė.

Miglės Dambrauskaitės ir Luknės Liandzbergaitės sidabras

Vasario 17–19 dienomis Belgijos mieste La Luvjere vykusiose tarptautinėse artistinio (dailiojo) plaukimo varžybose "Belgian Wolf Cup" sėkmingai pasirodė Šiaulių plaukimo centro "Delfinas" sportininkės Miglė Dambrauskaitė ir Luknė Liandzbergaitė.

Lietuvos čempionės, kurias treniruoja Jurga Dimšienė, duetų rungtyje surinko 69,6000 balo ir iškovojo sidabro medalius.

Teisėjai geriau įvertino tik Georgią Hock ir Emmą McIlwain iš Kanados (74,0667).

Šiaulietės 1,6667 balo aplenkė trečią vietą užėmusias belges Silkę Holvoet ir Kato Vanackere. Iš viso šioje rungtyje varžėsi 12 duetų.

Jau trečią kartą surengtose "Belgian Wolf Cup" varžybose dalyvavo sportininkai iš dešimties šalių: Kanados, Danijos, Nyderlandų, Čekijos, Estijos, Austrijos, Lietuvos, Latvijos, Liuksemburgo ir Belgijos.