„Delfino“ plaukikai laimėjo medalių jaunių čempionate

PC "Delfinas" nuotr.
Nojus Žakaris - 200 m plaukimo nugara rungties čempionas.
Kaune baigėsi tris dienas trukęs Lietuvos jaunių plaukimo čempionatas. Apdovanojimų parvežė ir Šiaulių plaukimo centro „Delfino“ auklėtiniai.

Plaukikai varžėsi 16 m. ir jaunesnių merginų bei vaikinų grupėse.

200 m plaukimo nugara rungties čempionu tapo trenerės Dovilės Pocienės treniruojamas Nojus Žakaris. Jis finišavo po 2 min 17,03 sek. ir nurungė 17 varžovų.

Aidas Aleksandravičius (tr. Robertas Šuipis) iškovojo tris medalius. Antrą vietą vaikinas pelnė po 400 m plaukimo kompleksu (4 min 56,83 sek., 14 dalyvių). Dar du bronzos medalius jis laimėjo, 200 m plaukęs kompleksu (2 min 19,25 sek., 24 dal.), o 1 500 m - laisvu stiliumi (18 min 16,50 sek., 6 dal.)

Triskart čempione tapo tren. D. Pocienės auklėtinė Ugnė Šiautkulytė. Šiaulietė, plaukdama laisvu stiliumi, buvo greičiausia šiose distancijose: 800 m (9 min 33,85 sek.,13 dal.), 400 m (4 min 39,46 sek., 24 dal.) ir 1500 m (18 min 13,01 sek., 8 dal.).

Tose pačiose rungtyse, kaip ir U. Šiautkulytė, dalyvavo ir prizus skynė dvejais metais jaunesnė kita „Delfino“ atstovė. Trenerio R. Šuipio auklėtinė Otilija Petrauskaitė ant prizininkų pakylos lipo triskart. Ilgesnes atkarpas - 1 500 m (18 min 51,09 sek., 8 dal.) ir 800 m (9 min 47,15 sek., 13 dal.) ji įveikė antra. Bronzos medalį šiaulietė laimėjo, finišavusi po 400 m (4 min 44,89 sek.; 24 dal.).

50 m plaukimo nugara rungties vicečempione (31,78 sek.; 26 dal.) tapo Ugnė Petrauskaitė (treneris Robertas Šuipis).

Medalių laimėję „Delfino“ sportininkai (iš kairės): Ugnė Šiautkulytė, Aidas Aleksandravičius, Ugnė ir Otilija Petrauskaitės.