"Delfino" komanda varžėsi LPF komandinės taurės varžybose

ltuswimming.com nuotr.
Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) komandinės taurės varžybose iš šiauliečių medalius pelnė (iš kairės) Emilija Pociūtė ir Guoda Tručinskaitė.
LSC Sporto komplekse "Druskininkai" vyko tradicinės Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) komandinės taurės varžybos, kuriose dalyvavo per 200 plaukikų iš visos Lietuvos.

Dvi dienas trukusiame renginyje 13 šalies plaukimo klubų ir sporto mokyklų 25 m ilgio baseine varžėsi dėl stipriausios Lietuvos plaukimo komandos titulo.

Šiaulių plaukimo centro "Delfinas" komanda pelnė šeštąją vietą (45 taškai). Iš šiauliečių geriausiai sekėsi Emilijai Pociūtei ir Guodai Tručinskaitei (treneriai Dovilė Pocienė, Paulius Povilionis).

Moterų grupėje plaukdama 50 m nugara Emilija iškovojo pirmąją vietą tarp 19 dalyvių. Nuotolį šiaulietė įveikė per 29,91 sekundės. Guoda 100 m kompleksu nuplaukė per 1 min. 4,37 sek. ir tarp 43 dalyvių iškovojo antrąją vietą. Tokiu pat stiliumi 200 m šiaulietė nuplaukė per 2 min. 21,50 sek. ir tarp 27 dalyvių buvo trečia.

Geriausiai varžybose pasirodė Panevėžio "Žemynos" komanda. LPF taurę iškovoję panevėžiečiai per abi varžybų dienas iš viso surinko 220 taškų ir po atkaklios kovos aplenkė antrąją vietą užėmusius Sostinės sporto centro plaukikus, uždirbusius 212 taškų. Trečioji vieta atiteko praėjusių metų čempionei Kauno plaukimo mokyklos komandai (200 taškų).