"Delfine" vyko atviros Lietuvos dailiojo plaukimo pirmenybės

Aleksandr Janičkin, Darius Kepežinskas nuotr.
Šiauliuose baigėsi atviros 2023 m. Lietuvos dailiojo plaukimo pirmenybės, kuriose dalyvavo ne tik Šiaulių plaukimo centro "Delfinas", bet ir Kauno, Vilniaus bei Estijos sportininkai.

Dalyviai varžėsi penkiose amžiaus kategorijose.

16–19 m. amžiaus merginų grupėje laisvojoje programoje prizines vietas pelnė "Delfino" duetai. Nugalėtojomis tapo Ula Lazutkaitė ir Beata Gineitytė (67.900 balo). Nedaug nuo jų atsiliko Saulė Poškutė ir Ramilė Barzinskaitė (67.600), o trečią vietą užėmė Ievos Kazlauskaitės ir Beatos Gineitytės duetas (66.833).

Grupės rungtyje šiaulietėms konkurencijos niekas nesudarė, tad komisija šiaulietėms (Rugilė Poškevičiūtė, Austėja Vaitkutė, Miglė Poškevičiūtė, Jorė Vitkauskaitė, Saulė Poškutė, Beata Gineitytė, Ula Lazutkaitė, Ieva Kazlauskaitė) skyrė 68.467 balo.

13–15 m. amžiaus mergaičių grupėje nugalėtojomis tapo Austėjos Vaitkutės ir Rugilės Poškevičiūtės duetas (129.055), antrą vietą užėmė Rugilė Sugaudytė ir Jorė Vitkauskaitė (125.612).

Solo rungtyje šioje amžiaus grupėje aukščiausio įvertinimo sulaukė Rugilė Poškevičiūtė (129.527), o trečią vietą užėmė Rusnė Žalkauskaitė (110.414).

12 m. amžiaus ir jaunesnių mergaičių grupėje solo rungtyje geriausiai pasirodė Miglė Poškevičiūtė (124.560).

Jaunąsias sportininkes treniruoja "Delfino" dailiojo plaukimo trenerės Kristina Zajauskienė ir Jurga Dimšienė.