Daugiakovininkai pelnė sidabrą ir bronzą

Dalyvių nuotr.
Treneris Petras Vaitkus džiaugiasi savo auklėtinių Roko Vepšto ir Luko Dumšos pasiekimais Lietuvos lengvosios atletikos daugiakovių čempionate.
Sausio 14–15 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos lengvosios atletikos suaugusiųjų, jaunimo ir jaunių daugiakovių čempionatas. Šiaulių rajono garbę šiose varžybose gynė keturi Kuršėnų sporto mokyklos neformaliojo švietimo mokytojo Petro Vaitkaus ugdytiniai iš Meškuičių gimnazijos.

Septynkovės varžybose jiems teko bėgti 60 m, 60 m su barjerais ir 1000 m, šokti į aukštį, į tolį ir su kartimi bei stumti rutulį.

Puikiai jaunimo amžiaus grupėje startavęs Rokas Vepštas po pirmos varžybų dienos keturių rungčių užėmė lyderio poziciją. Visgi mažiau sėkmingi antros dienos Roko pasirodymai barjerinio bėgimo ir šuolio su kartimi rungtyse stumtelėjo jį į antrąją vietą. Lietuvos čempionu tapo panevėžietis K. Bačianskas, o R. Vepštas, pasiekęs savo asmeninius rekordus šuolio į tolį (6,34 m), šuolio į aukštį (1,95 m), rutulio stūmimo ir 1000 m bėgimo rungtyse, atsistojo ant nugalėtojų pakylos antrojo laiptelio.

Jaunių amžiaus grupėje iš trijų startavusių meškuitiškių geriausiai varžyboms pasiruošęs buvo Lukas Dumša. Net keturiose rungtyse pasiekęs savo asmeninius rekordus, Lukas septynkovės varžybose iškovojo trečiąją vietą. Nugalėtoju tapo kaunietis A. Miciulevičius.