Dainius Adomaitis apie kivirčą su Kaziu Maksvyčiu: „Neįsivaizduojate, kiek su Šaru ginčydavomės“

VE nuotr.
Reto grožio Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio serija tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir Kauno „Žalgirio“ baigta klaipėdiečių pralaimėjimu rezultatu 60:89. „Neptūnui“ krepšinio sezonas baigtas, o „Žalgiris“ jau ruošiasi pusfinalio serijai su Panevėžio „Lietkabeliu“.

Penktose ir lemiamose LKL ketvirtfinalio serijos rungtynėse Kaune neapsieita be intrigų: Dainius Adomaitis užsidirbo techninę pražangą ir dar prie šoninės linijos apsižodžiavo su žalgiriečių strategu Kaziu Maksvyčiu.

Po dvikovos D. Adomaitis jau į šią situaciją žvelgė su šypsena.

„Neįsivaizduojate, kiek su Šaru ginčydavomės, o esame vieni iš geriausių draugų“, - sakė D. Adomaitis.

Spaudos konferencijos metu teigta, kad tarp trenerių yra nerašytų taisyklių ir nepatiko būtent tai, kad Kazys teisėjų prašė, jog pastarajam skirtų antrą techninę pražangą.

„Suprantu, kad yra labai didžiulis spaudimas dirbant “Žalgiryje„, bet kolegos yra kolegos. Kaip aš bendrauju su teisėjais, yra mano reikalas, kaip kitas treneris bendrauja su teisėjais - jo reikalas.

Aš niekada nesikišu, tai yra viena iš nerašytų taisyklių. Tikiuosi, Kaziui nereikės turėti pamokų Eurolygoje ar kažkur kitur, nes ten ne taip reaguoja, jeigu ką“, - sakė D. Adomaitis.

Jis dar pridūrė, kad gerbia Kazį kaip žmogų ir trenerį.

„Tai normalu, yra emocijos ir taip toliau. Tai nereiškia, kad mes apsižodžiavome per rungtynes ir dabar darysite mus kažkokiais priešais. Ne, to nėra“, - pabrėžė D. Adomaitis.

Žurnalistams pasiteiravus, ar Klaipėdoje liks ir kitą sezoną, D. Adomaitis atsakė: „Turiu sutartį, man patinka situacija, man labai patinka Klaipėda, visa atmosfera klube, nes tu dirbi jausdamas didelį pasitikėjimą.

Turi darbo komfortą, gali dirbti su savo idėjomis. Sėsime su klubo vadovybe, pakalbėsime apie viziją, kaip aš įsivaizduoju, kaip jie, reikia žinoti, koks bus biudžetas ir t. t.

Yra daug detalų, dabar buvo ne tai galvoje. Gal ir jie turi kažkokių kitokių minčių“, - sakė D. Adomaitis.

Paulius Matulevičius