D. Rašys Europos čempionate pelnė bronzos apdovanojimus

David Damnjanovic/European Aquatics nuotr.
Danas Rapšys dešinėje.
Europos plaukimo čempionate, vykusiame Rumunijos mieste Otopenis, Danas Rapšys laimėjo dar du bronzos medalius.

Trečią vietą plaukikas pelnė po 200 m plaukimo kompleksiniu būdu rungties (1 min 53,49 sek.). Jis aplenkė 24 varžovus ir buvo netoli savo asmeninio rekordo (1 min 53,37 sek.).

Dar vienas bronzos medalis suspindo po 200 m plaukimo laisvu stiliumi rungties. Artėjant finišui D. Rapšys lyderiavo, tačiau iki pirmosios vietos pritrūko vos kelių šimtųjų sekundės dalių.

Sportininkas finišavo po 1 min 41,15 sekundės. Šis rezultatas buvo labai arti Lietuvos rekordo (1 min 40,85 sek.), kuris ir priklauso pačiam sportininkui. Europos plaukimo čempionate šioje rungtyje jėgas išbandė 32 plaukikai.

Reikėtų priminti, kad „Delfino“ atstovas Europos plaukimo čempionate, 400 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje jau buvo iškovojęs antrą vietą (3 min 37,80 sek., 34 dal.).

Kitas „Delfino“ sportininkas, Andrius Šidlauskas, 100 m plaukimo krūtine rungtyje plaukė pusfinalyje ir užėmė devintą vietą (58,11 sek.; 41 dal.).

Plaukikams varžyboms pasiruošti padeda treneriai Ina Paipelienė ir „Delfino“ treneris Paulius Povilionis.