Čempionai startavo pergalingai

Šeštadienį Lietuvos regbio čempionatą pradėjusi daugkartinė šalies čempionė Šiaulių „Vairo-Jupojos“ komanda namie 33:8 (7:5) nugalėjo Kauno „Ąžuolo-Tauro“ regbininkus.

Kauniečiai į Šiaulius atvyko nusiteikę rimtai kovai ir pirmavo. „Vairui-Jupojai“ rezultatą pavyko persverti pačioje kėlinio pabaigoje (7:5).

Po pertraukos vaizdas aikštelėje buvo panašus. Galiausiai šiauliečiai perėmė iniciatyvą. Neblogai gindamiesi „Vairo-Jupojos“ regbininkai išprovokavo keletą „Ąžuolo-Tauro“ komandos klaidų ir teisėjas iš Italijos Danilas Patela užfiksavo „Vairo-Jupojos“ pergalę.

„Rezultatas geras, bet žaidimas nelabai tenkina. Varžovai atvyko kovingai nusiteikę, o mes daug regbininkų buvome delegavę į Lietuvos rinktinę, tad neturėjome laiko ruoštis“, – sakė „Vairo-Jupojos“ vyriausiasis treneris Sigitas Kukulskis.

Jo teigimu, šansą gavo ir jauni žaidėjai, kuriems dar trūksta patirties.

Geriausiu „Vairo-Jupojos“ rungtynių regbininku išrinktas Justinas Vasiliauskas, „Ąžuolo-Tauro“ – Giedrius Narakis.

J. Vasiliauskas pelnė 10, Kęstutis Marcišauskas 8, Ričardas Stankus, Domas Kungys ir Daivaras Jonaitis – po 5 taškų.

„Ąžuolo“ gretose išsiskyrė Tomas Sucila (5 taškai), Laurynas Požaitis (3).

Kitą mačą „Vairas-Jupoja“ gegužės 26-ąją dieną žais Vilniuje su vietos regbio akademijos komanda.

„Šiaulių krašto“ inf.

Jono TAMULIO nuotr.

PERGALĖ: Šiaulių „Vairas-Jupoja“ (tamsi apranga) Lietuvos regbio čempionatą pradėjo pergale prieš Kauno „Ąžuolą-Taurą“.