Buvęs joniškietis – pasaulio čempionas

Tailande vykusiame pasaulio imtynių jaunimo čempionate pasaulio čempiono titulą iškovojo buvęs joniškietis Vilius Laurinaitis.

Loreta RIPSKYTĖ

loretar@skrastas.lt

Svorio kategorijos iki 96 kilogramų (buvo 26 dalyviai) finale Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis įveikė vokietį Peterį Oehlerį.

Buvęs joniškietis nugalėjo ir kitus varžovus: švedą Mikaelį Karlą Axelį Nybergą, azerbaidžanietį Abasą Abdulajevą ir pusfinalyje ant menčių paguldė norvegą Hamletą Marthiną Nielseną, Europos suaugusiųjų čempionate užėmusį penktą vietą.

Vilius Laurinaitis imtinėse treniruotis pradėjo nuo trečios klasės. Būdamas ypač darbštus ir kantrus jis greitai laimėjo visus savo amžaius grupės čempionatus. Per treniruotes jis stodavo į porą su vyresniais imtynininkais.

Čempionate dalyvavo ir kitas buvęs joniškietis Julius Matuzevičius, rungęsis svorio kategorijoje iki 84 kilogramų (27 dalyviai). Jis užėmė aštuntą vietą.

Ryčio KERŠIO asmeninio archyvo nuotrauka

ČEMPIONAS: Pasaulio imtynių jaunimo čempionate Tailande buvęs joniškietis Vilius Laurinaitis iškovojo aukso medalį.