Bačiūnų kartodrome varžysis ir Rokas Baciuška

Artūro STAPONKAUS nuotr.
Prie Bačiūnų kartodromo įsikūręs sportininkų stovykla.

Šeštadienį Bačiūnų kartodrome gaus kartingai. Vyks į Šiaulius po ilgos pertraukos sugrįžusios Baltijos taurės kartingų varžybos.

Vienas iš organizatorių ir Bačiūnų kartodromo valdytojas R. Balčiūnas spaudos konferencijoje pabrėžė, kad tokios varžybos vyko daugiau kaip prieš dešimtmetį ir dalyvavo žymūs sportininkai Rokas Baciuška, latvis Reinis Nitišas, estas Otas Tanakas.

Gegužės 27 dieną vyksiančias varžybas R. Balčiūnas vadina istorinėmis. Jos sugrįžo į atnaujintą kartodromą. Žiūrovai galės išvysti lenktyniaujančius ne tik Lietuvos atstovus, bet ir žymiausius Latvijos, Estijos sportininkus. KZ2 klasėje su kitais čempionais varžysis ir žymus mūsų šalies sportininkas Rokas Baciuška, savo lenktynininko karjerą pradėjęs nuo kartingų.

Kartu vyks ir RB Lietuvos kartingų čempionatas, kurį remia R. Baciuška, žadantis dalyvauti čempionato etapuose.

Sportininkai varžysis mikro, mini, OK, OK JUNJOR, KZ2 ir KZ klasėse. Bus atskira klasė ir patiems mažiausiems – BABY.

„Atnaujintame kartodrome vyks pirmos tokios varžybos. Tikimės, kad Šiauliai tvirtai įsirašys į sporto istoriją“, – spaudos konferencijoje kalbėjo R. Balčiūnas.

Jis tikisi, kad tokiose varžybose jaunimas galės mokytis ir toliau siekti rezultatų.

Prie Bačiūnų kartodromo jau įsikūrusi varžybų stovykla. Ketvirtadienį-penktadienį vyks treniruotės, o šeštadienį nuo 9 valandos prasidės varžybos. Finaliniai važiavimai planuojami nuo 13 valandos.