Atnaujintam sporto aikštynui suteiktas regbio trenerio S. Kukulskio vardas

Artūro STAPONKAUS nuotr.
Rekonstruotam Gegužių progimnazijos stadionui, kuriuo naudosis ne tik mokyklos ir mikrorajono bendruomenė, bet ir regbio klubų žaidėjai, suteiktas trenerio Sigito Kukulskio (kairėje) vardas.

Ketvirtadienį oficialiai atidarytas rekonstruotas Gegužių progimnazijos stadionas, kurio atnaujinimo darbai kainavo daugiau nei ketvirtį milijono eurų. Įrengta nauja universali aikštė su vejos danga, pritaikyta regbiui ir futbolui. Greta įrengtos dvi aikštelės su dirbtine danga, pritaikytos žaisti krepšinį ir tinklinį. Sporto aikštyne įrengtas 100 metrų bėgimo takas su 4 bėgimo takeliais ir 10 metrų rezervine zona startui ir finišui. Bėgimo tako gale įrengtas šuolio į tolį sektorius. Visas aikštynas aptvertas segmentine tvora, sumontuotos kamuolių gaudyklės. Įrengtas teritorijos apšvietimas.

Rangovui UAB „Rolana“ užbaigus darbus, surengta stadiono atidarymo šventė. Šiaulių savivaldybė pratęsė tradiciją – atnaujintam aikštynui suteikė žinomo sportininko vardą. Įvertinus regbininkų nuopelnus garsinant Šiaulių vardą ir glaudų bendradarbiavimą su Gegužių progimnazijos bendruomene, šiam sporto objektui suteiktas žymaus Lietuvos regbio trenerio – Sigito Kukulskio vardas.

Regbio sporto meistras ir daugkartinis Lietuvos čempionas S. Kukulskis tuometinėje Šiaulių sporto mokykloje „Klevas“ regbio treneriu pradėjo dirbti 1991 metais, netrukus ėmė vadovauti ir didelio meistriškumo regbio komandai „Vairas-Kalvis“, kuri ilgus metus garsina Šiaulių miestą, pelnydama Lietuvos čempionės titulą. Sigitas Kukulskis ėjo Lietuvos nacionalinės vyrų regbio-15 rinktinės vyriausiojo trenerio pareigas, o šiuo metu jam patikėtos Lietuvos regbio-7 nacionalinės rinktinės trenerio pareigos.