Apskrities pirmenybėse – dvivaldystė

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) III lygos Šiaulių apskrities pirmenybėse po pirmųjų turų pirmauja „Tauras“ ir „Kupsc“. Abi komandos laimėjo po tris mačus iš tiek pat galimų.

Giedrius VAITKEVIČIUS

sportas@skrastas.lt

Įtikinamos lyderių pergalės

Šiaulių „Tauras“ (9 taškai) sekmadienį 4:2 (2:1) įveikė kitą miesto ekipą – „Adiadą“.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Edvinas Čeilutka (44, 71 minutėmis), po vieną – Arūnas Šimkus (8 min.) ir Vaidas Viktoravičius (75 min.).

„Adiados“ gretose pasižymėjo Justas Niauronis (44 min.) bei Gerdas Zemeckas (90 min.).

Prieš tai vykusiame ture „Tauras“ 8:1 (3:0) sutriuškino „Šiaulių grifą“.

E. Čeilutka mušė tris (31, 62, 87 min.), A. Šimkus (14 min.), Dalius Kišla (26 min.), Laimonas Balčiūnas (58 min.), Ernestas Gerulskis (75 min.) ir Gediminas Maziliauskas (77 min.) – po vieną įvartį. 39-ąją minutę Giedrius Viktoravičius nerealizavo 11 metrų baudinio.

„Šiaulių grifui“ garbės įvartį pelnė Kęstutis Mačiukas (88 min.).

„Šiaulių grifo“ nepasigailėjo ir kitas lyderis – „Kupsc“ (9 tšk.) – 11:1 (5:0).

Viktoras Babičas pasižymėjo keturis (24, 57, 63, 79 min.), Andrius Bonkas (32, 75 min.) ir Mantas Gudinavičius (20, 33 min.) – po du, Audrius Gustas (5 min.), Egidijus Amšiejus (50 min.) bei Petras Budrys (55 min.) – po vieną kartą.

Anksčiau „Kupsc“ 3:2 (1:1) pranoko „Šiaulių fanus“.

Tomas Jurgaitis „Kupsc“ įmušė du (3, 56 min.), A. Gustas – vieną (54 min.) įvartį. 38-ąją minutę A. Bonkas nerealizavo 11 metrų baudinio.

Paulius Šniukas pasižymėjo „Šiaulių fanų“ gretose (72 min.). 15-ąją minutę Lukas Juškevičius įmušė 11 metrų baudinį.

Atkaklios kovos dėl pozicijų

Taškų nepraradę ir „Fanai“ (6 tšk.), kurie sužaidė vienu maču mažiau – vienerias rungtynes. Šešis taškus po trijų dvikovų turi ir „Saulininkas“.

„Fanai“ penktadienį 2:1 (1:1) įveikė Kuršėnų „Ventą-2“.

Dvejopą pasirodymą surengė „Fanų“ futbolininkas Mindaugas Jankevičius. Jis 31-ąją minutę pelnė įvartį, o 80-ąją buvo pašalintas iš aikštės už antrąją geltoną kortelę. Nepaisant to, 90-ąją minutę nuo 11 metrų žymos neklydo ir „Fanams“ pergalę atnešė Aivaras Švambaris.

Tai nebuvo vienintelis 11 metrų baudinys rungtynėse. 35-ąją minutę jį realizavo „Ventai-2“ atstovaujantis Tomas Šimkauskas.

„Saulininkas“ trečiadienį 2:1 (1:0) palaužė „Šiaulių fanus“.

Nerijus Juška (44 min.) ir Gediminas Tamošaitis (86 min.) – „Saulininko“ įvarčių autoriai. „Šiaulių fanams“ tikslų smūgį atliko Gytis Bijanskas (47 min.).

Po keturis taškus iškovojusios Ginkūnų „Šaulių-Dakaro“ ir Šiaulių „Medelyno bėgių“ vienuolikės.

„Medelyno bėgiai“ ketvirtadienį 4:2 pranoko Šiaulių rajono „Savanorį“.

Artūras Kirkutis (4 min.), Aivaras Renusas (39 min.), Armantas Verbiejus (82 min.) ir Darius Jankauskas (83 min.) pasižymėjo „Medelyno bėgių“ gretose.

Emilis Tankūnas (69 min.) ir Marius Liaudanskis (71 min.) mušė „Savanoriui“.

„Venta-2“, „Šiaulių fanai“, „Adiada“ ir „Šiaulių grifas“ turi po tašką. „Savanoris“ kol kas taškų neiškovojęs.

Rezultatyviausias lygos futbolininkas – aštuonis įvarčius pelnęs E. Čeilutka ("Tauras"). Keturis kartus pasižymėjo V. Babičas ("Kupsc").

Giedriaus BARANAUSKO nuotr.

RUNGTYNĖS: Šiaulių „Fanai“ kol kas nepraradę taškų – laimėjo du mačus iš tiek pat galimų. Vieną pergalių „Fanai“ (šviesesnė apranga) iškovojo mače su Šiaulių rajono „Savanoriu“.