Ant Rėkyvos ežero – ledrogių fiesta

Artūro STAPONKAUS nuotr.
Startuoja „Ice Blokart“ ledrogininkai.
Sekmadienį ant Rėkyvos ežero vyko Europos ledrogių „Monotype XV“ čempionato atidarymas. Ledą prieš čempionatą „apšildė“ 2022 m. Lietuvos jachtų (DN, DN-OPTI, ICE Blokart) taurės varžybos.

Sporto centro „Atžalynas“ buriuotojai Lietuvos taurės varžybose laimėjo du aukso ir po tris sidabro bei bronzos medalius.

Rimvydas Mažunavičius nugalėjo „Ice Blokart“ vidutinio svorio kategorijoje, o Titas Janulis – „Ice Optimist“ kategorijoje.

Rojus Stankevičius iškovojo sidabrą „Ice Blokart“ lengvo svorio kategorijoje, Augustė Dijokaite – „Ice Blokart“ ULTRA lengvo svorio kategorijoje, Aurimas Eidukas – „Ice Blokart“ sunkaus svorio kategorijoje.

Gustas Stankevičius trečiąją vietą pelnė „Ice Blokart vidutinio svorio kategorijoje, Egidijus Navickas – „Ice Blokart“ sunkaus svorio kategorijoje, o Ula Venslovaitė – „Ice Blokart“ ULTRA lengvo svorio kategorijoje.

Jauniausio dalyvio prizas atiteko devynerių metų šiauliečiui Matui Jorudui.

Vasario 7–11 d. ant Rėkyvos ežero ledo vyksta 2022 m. Europos ledrogių „Monotype XV“ čempionatas.