Algimanto Mikšio taurė liko Šiauliuose

bcsiauliai.lt nuotr.
Algimanto Mikšio taurę „Šiaulių“ krepšininkams įteikė ilgametis A. Mikšio bendražygis Alfonsas Armalas.

„Šiaulių“ vyrų komanda iškovojo antrąjį trofėjų, užbaigdama pasiruošimo ciklą būsimam sezonui. Saulės miesto krepšininkai pirmą kartą Šiauliuose surengtame turnyre Algimanto Mikšio taurei laimėti įveikė Kėdainių „Nevėžį“ 100:91 (25:31, 24:21, 28:12, 23:27).

Keturis tolimus metimus pataikęs latvis Rihardas Kuksikas bei po 10 taškų surinkę Marius Valinskas ir Vytenis Čižauskas labiausiai prisidėjo prie to, kad svečiai į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis išėjo turėdami trijų taškų pranašumą (52:49).

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Jo viduryje jau į priekį išsiveržusi „Šiaulių“ komanda pradėjo spurtą, per kurį susikrovė saugų dviženklį pranašumą – 77:64. Paskutinio ketvirčio pradžioje šiauliečiai atitrūko rekordine rungtynėse 17 taškų persvara, o svečiams iki rungtynių pabaigos pavyko tik sumažinti. Pergalė ir trofėjus atiteko šeimininkams.

Po dvikovos Algimanto Mikšio taurę Šiaulių krepšininkams įteikė ilgametis jo bendražygis Alfonsas Armalas.

„Šiauliams“ Arminas Urbutis pelnė 15, Martynas Varnas, Paulius Danusevičius (4 blokuoti metimai, 23 n.b.) ir Isaiah Armwoodas – po 14, Eimantas Stankevičius – 13, Jonas Elmore'as – 11 taškų (7 rez. perdavimai).

„Nevėžiui“ Rihardas Kuksikas surinko 20, Abramo Canka ir Vytenis Čižauskas – po 15 taškų.

Būtent kėdainiečius „Šiauliai“ prieš kelias dienas įveikė ir „Girskio taurės 2021“ finale. Tąsyk rungtynės baigėsi šiauliečių pergale panašiu rezultatu – 102:94.

Taip pat sužaistose draugiškų rungtynių ciklo rungtynėse „Šiauliai“ įveikė Rostoko „Seawolves“ (Vokietija) 102:86, Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 82:66 ir Uogrės „Ogre“ 70:64. Taip pat „Girskio taurės 2021“ pusfinalyje nugalėtos Pasvalio „Pieno žvaigždės“ 90:79.