Akmenėje ir Mažeikiuose praūžė ralis

Organizatorių nuotr.
Akmenėje ir Mažeikiuose vyko Lietuvos ralio čempionato etapas ir „ORLEN Lietuva“ „Ladies Go For Family“ orientacinis-pramoginis ralis.

Savaitgalį pirmą kartą Akmenėje ir Mažeikiuose vyko ne tik Lietuvos ralio čempionato etapas, bet ir „ORLEN Lietuva“ „Ladies Go For Family“ orientacinis-pramoginis ralis.

Dalyviai startavo Naujojoje Akmenėje, kur slalomo rungtyje turėjo įveikti tam tikrą schemą ir su SERES elektromobiliais ir važiuojant atgaline pavara įmušti kamuolį į futbolo vartus. Šią varžybų dalį galėjo išbandyti ne tik sportinės komandos, bet ir žiūrovai. Dalyviams išjudėjus į trasą, pirmasis išbandyti šios rungties prie elektromobilio vairo sėdo rajono meras Vitalijus Mitrofanovas.

Ekipažai varžėsi atlikdami įvairias užduotis Karpėnų klinčių karjere, aplankė Akmenės krašto muziejų ir Basakojų taką. Prie „ORLEN Lietuva“ gamyklos įveikė greituminį slalomą, aplankė Renavo dvarą ir finišavo prie Sedos malūno, kur svečius iškilmingai pasitiko šio miestelio pučiamųjų orkestras ir ryškiaspalvis šokėjų kolektyvas. Šeimininkai visus pavaišino to krašto žemaitiška koše ir rūgpieniu.

Viekšniuose visus belaukiančius varžybų rezultatų džiugino atlikėjas Steponas Januška su grupe „Studija“. Apdovanojimų ceremonija prasidėjo nuo „Ladies Go Green“ įskaitos. Trečioji vieta atiteko „Fast Star“ komandai iš Mažeikių, antroji – „Antibarbi“ iš Šiaulių, geriausius rezultatus šioje įskaitoje pademonstravo „Juodai auksinės“ iš Mažeikių.

„Ladies Go Pro“ įskaitoje, kur dalyvavo jau turinčios patirties komandos, trečią vietą pelnė praeitų metų Nacionalinių Vairuojančių Moterų Varžybų nugalėtojos „Geri genai“ iš Jonavos, antrąją – beveik visuose orientaciniuose-pramoginiuose raliuose puikius rezultatus demonstruojančios vilniškių-alytiškių ekipažas „Ladies Power“, o pirmąją – „AAAguonėlės“ iš Kelmės.

„Ladies Go“ šeimų įskaitoje sėkmė lydėjo „Baltą gulbę“ iš Vilniaus, kuri pelnė antrą vietą ir „Firefox“ iš Vilniaus, kuriai atiteko pirmoji vieta.

„Ladies Go“ porų įskaitoje trečiąją vietą iškovojo „Numb nuts“ ekipažas iš Utenos, antrąją – „Born for Rally“ iš Vilniaus, o pirmąją – vilniečiai „Grybautojai“.

Taures nugalėtojams įteikė Mažeikių rajono meras Vidmantas Macevičius ir Akmenės rajono meras Vitalijus Mitrofanovas.

Absoliučioje įskaitoje „Born for Rally“ užėmė trečiąją vietą. „Grybautojams“ pavyko laimėti antrąją vietą. Geriausios tądien buvo šeimyninis trio, ekipažas ,,AAAguonėlės“. Taures ir dovanas įteikė „ORLEN Lietuva“ bendrovės generalinio direktoriaus pavaduotojas gamybinės veiklos valdymui Audrius Daugnaras.

Trečiasis SERES Nacionalinių Vairuojančių Moterų Varžybų 2021 etapas įvyks liepos 25 dieną Šiaulių rajone. Numatomos 2 įskaitos: „Ladies Go Green“ ir „Ladies Go Pro“.

Vėliau varžybos persikels į RD Signs simuliatorių akademiją Šiauliuose. Šį etapą vainikuos praeitų metų Nacionalinių vairuojančių moterų varžybų apdovanojimų ceremonija „Olympic Casino“ Šiauliuose.