UŽ SOCIALDEMOKRATUS BALSUOKITE DABAR!

UŽ SOCIALDEMOKRATUS BALSUOKITE DABAR!

UŽ SOCIALDEMOKRATUS BALSUOKITE DABAR!

Gerbiami Šiaulių rajono gyventojai, kviečiu šių metų vasario 27 dieną ateiti į rinkimus ir balsuoti už kandidatų sąrašą Nr. 70.

Siūlau jums balsuoti už socialdemokratus todėl, kad daugelį šių žmonių pažįstu asmeniškai ir žinau, kad jie yra kompetentingi, geri savo veiklos sričių žinovai ir specialistai: gydytojai, mokytojai, ūkininkai, verslininkai, tarnautojai.

Visi jie yra tikri socialdemokratai, gyvenantys iš savo darbo, suprantantys jūsų reikmes ir lūkesčius, jums dirbę šią kadenciją rajone.

Ekonominės krizės metais Šiaulių rajonas, vadovaujamas socialdemokrato mero Algimanto Gaubo, sugebėjo darbuotis taip, kaip derėtų sunkmečiu. Rajone buvo įgyvendinti dideli projektai vandenvalos ir vandens tiekimo srityje, renovuotos mokyklos ir darželiai, pritraukta investicijų, išlaikytos jau esamos ir kuriamos naujos darbo vietos. Nemažai projektų turi būti įgyvendinama ir kitais metais. Socialdemokratai Šiaulių rajone dirbo Jums ir Jūsų vaikams.

Aš tikiu, kad atėję prie balsavimo urnų vasario 27 dieną, balsuosite už sąrašą Nr. 70 ir jo žmones, nes po paskutinių rinkimų į Seimą turbūt supratote, kad konservatorių — krikščionių demokratų ir liberalų bei kitų juos palaikančių dešiniųjų Vyriausybė nemato ir negirdi paprastų žmonių, ji gali antikonstituciškai sumažinti pensijas, atlyginimus, už mokslą įvesti tokius mokesčius, kad nepasiturintiems jis taps neįmanomas. Visas valstybės problemas ši dešiniųjų valdžia sprendžia jūsų sąskaita. Mūsų — socialdemokratų bandymus jau nuo šių metų atstatyti bent dalį pensijos dydžio valdantieji ciniškai pavadino nusikalstamais siekiais, nors pensijų sumažinimą Konstitucinis Teismas pripažino nusikalstamu. Valstybėje — chaosas: dirbtinai didinamos kainos už elektrą, šilumą, maisto ir kitas prekes bei paslaugas, skurdinami mažiausias pajamas gaunantys Lietuvos žmonės.

Keiskime padėtį, pradėkime nuo vietos savivaldos. Dabar balsuokite už socialdemokratus ir rajono valdžioje turėsite ne apsimelavusius, ne sveiko ar kitokio proto dešiniuosius, o patikimą ir tai darbais įrodžiusią Šiaulių rajono socialdemokratų komandą, kuriai svarbiausia yra Žmogus.

Aš pasitikiu šiais kandidatais. Pasitikėkite ir Jūs, gerbiami Šiaulių rajono gyventojai!

LSDP pirmininkas Algirdas Butkevičius

Rajono gyventojų apklausa palanki socialdemokratams

Šiaulių rajono socialdemokratai atliko gyventojų apklausą įvairiose rajono gyvenvietėse ir miesteliuose, bei Kuršėnuose, užduodami klausimą, už kokią politinę partiją balsuotume, jeigu rytoj būtų rinkimai į savivaldybės tarybą:

neapsisprendusių už ką balsuos buvo — 33%

nedalyvaus rinkimuose–29%

už socialdemokratų partiją–29%

kitos partijos surinktų žymiai mažiau pasitikėjimo balsų.

Užs. Nr. 74480

Politinė reklama apmokėta iš Lietuvos sicialdemokratų partijos politinės kampanijos sąskaitos