Šiaulių rajono liberalai: lopai problemų neišspręs

Šiaulių rajono liberalai: lopai problemų neišspręs

Šiaulių rajono liberalai: lopai problemų neišspręs

Splavingų fejerverkų šūviais Kuršėnuose savo rinkiminės kampanijos pradžią pažymėjo Šiaulių rajono liberalai. Į renginį susirinkęs gausus būrys partijos narių, rėmėjų ir svečių išgirdo ko siekia Šiaulių rajone Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis. Liberalus pasveikinę kitų partijų atstovai pažymėjo, kad Liberalų sąjūdį laiko nuoseklia ir racionalia politine jėja, su kuria galima bendradarbiauti.

Šiuose savivaldybių rinkimuose burtai liberalams lėmė 143-ąjį numerį. Tai reiškia, kad daug kur rinkimų biuleteniuose Liberalų sąjūdis bus įrašytas partijų rikiuotės apačioje. Šiaulių rajone–taip pat. Tačiau Šiaulių rajono liberalai įsitikinę, kad tai jiems nesutrukdys pasiekti gerų rezultatų.

„Sąrašo numeris ar kiti simboliai tikrai nėra pagrindiniai dalykai, padedantys rinkėjams apsispręsti, už ką balsuoti. Svarbiausia–pasitikėjimas iškeltais kandidatais, jų patirtis, darbai ir idėjos“, sako Šiaulių rajono liberalų sąrašo lyderis Vidmantas Šulčius, buvęs rajono savivaldybės administratorius, dabar AB Bankas “Snoras“ Šiaulių filialo direktorius. Anot jo, Liberalų sąjūdis Šiaulių rajone subūrė stiprią komandą, kurioje yra nemažai gerai žinomų, visuomeniškų žmonių, savo srities profesionalų. Tai–gydytojas Darius Krištaponis, pedagogai Juozas Savickas, Daina Augaitienė, Algis Mačiulis, Ilona Vaičiulienė, Gediminas Prialgauskis, tarnautoja Rasa Punevičienė, teisininkas Mindaugas Sadauskas, treneris Remigijus Vaišnoras ir kt.

Rinkėjų palaikymo Šiaulių rajono liberalams palinkėjęs Lietuvos liberalų sąjūdžio atsakingasis sekretorius Raimondas Imbrasas pasidžiaugė, kad jo atstovaujama politinė organizacija nebėra vien tik miestų partija. Vis daugiau žmonių vadinamuose kaimiškuose rajonuose supranta, kad ir jiems reikia daugiau veiklos laisvės bei galimybių.

Raginadmi žmones balsuoti liberalai nežarsto tuščių pažadų. Jų programa „Veikli savivalda Šiaulių rajone“ yra lakoniška ir aiški–prioritetai skiriami verslo sąlygų gerinimui, kelių ir gatvių tvarkymui, švietimui bei viešąjam saugumui. Savo programines nuostatas liberalai pasiruošę įgyvendinti iki galo, be jokių vilkinimų, laikinų ir dalinių sprendimų. “Lopai problemų neišpręs“–sako Liberalų sąjūdžio kandidatai į Šiaulių rajono savivalybės tarybą, turėdami galvoje ne tik kelių tvarkymą, bet ir kitas veiklos sritis.

Šiaulių rajono liberalai rinkimų kampaniją pradeda su gera nuotaika.

Užs. Nr. 73735

Politinė reklama bus apmokėta iš Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio politinės kampanijos sąskaitos.