JAUNIMAS VERŽIASI DIRBTI IR NESIBIJO PRISIIMTI ATSAKOMYBĖS

JAUNIMAS VERŽIASI DIRBTI IR NESIBIJO PRISIIMTI ATSAKOMYBĖS

SVARBIAUSIA–ŽMOGUS!

Nr.70

JAUNIMAS VERŽIASI DIRBTI IR NESIBIJO PRISIIMTI ATSAKOMYBĖS

Miglė Jonkaitytė

Socialdemokratų partijos Šiaulių skyriaus jaunimas, anot partijos Šiauliuose lyderio Edvardo Žakario, savo energija ir idėjomis maloniai stebina ir džiugina partijos senbuvius.

„Jaunimo išsakytos mintys, jų nuomonė yra atvira ir dažnai labai teisinga. Mes, vyresnieji, kartais linkę ieškoti kompromisų, vengiame aštrių kampų, o jauni žmonės blogybes įvardija kaip blogybes, o svarbiausia–jie siūlo gana racionalius kelius, kaip tas visas problemas spręsti,–sako E. Žakaris.

Socialdemokratai jaunimą skatina domėtis visuomenės problemomis, aktyviai įsitraukti į politinę veiklą. Jau nebe pirmi rinkimai, kai socialdemokratų sąrašams įvesta kvota–ne mažiau kaip 10 proc. čia turi būti jaunų žmonių. Šių savivaldos rinkimų sąraše–net vienuolika jaunimo atstovų.

„Manau, jog ši kvota yra labai reikalinga–vyresnieji partijos nariai negali mūsų ignoruoti, visi dirbame kartu. O tada jie pamato ir įsitikina, kad mokame dirbti, esame išsilavinę, ryžtingai siekiame savo tikslo. Taip pelnome pasitikėjimą, taip patys tvirtėjame, stengiamės tobulėti. Manau, kad vienas mūsų bruožas yra itin patrauklus–mes neieškome kaltų, patys norime nuveikti darbų ir nebijome prisiimti už juos atsakomybės“,–pasakoja apie jaunuosius socialdemokratus dešimtasis numeris rinkimų sąraše esantis Domas Griškevičius.

Paklausus, ko Šiauliuose jaunimui labiausiai stinga, atsakymo ilgai laukti nereikia:

teigiamo požiūrio į jaunus žmones;

darbo vietų kūrimo skatinimo, kad nors kiek būtų pristabdyta emigracija;

pagalbos jaunoms šeimoms;

valdžios pastangų į miestą pritraukti jaunų gabių specialistų;

dėmesio jaunimo laisvalaikiui;

patraukliai sutvarkytų žaliųjų zonų, skverų, parkų;

jaunimo organizacijų veiklos skatinimo.

Socialdemokratai nusiteikę imtis šių darbų, jeigu tik rinkėjai pasitikės jais. „Manau, jog sutvarkyti mokyklų stadionus ir kiemuose esančias žaidimų aikšteles nėra taip sudėtinga, tačiau visa tai duotų puikių rezultatų–jaunimas turėtų kur aktyviai leisti laisvalaikį, sumažėtų po gatves besišlaistančių agresyvių jaunų žmonių, miestas taptų saugesnis“,–įsitikinęs D. Griškevičius.

 

Edvardas Žakaris

Socialdemokratų sąrašo Šiauliuose lyderis

 

Jaunieji socialdemokratai (iš kairės): Mindaugas Stoncelis, Raminta Šetikaitė, Lukas Žakaris, Solveta Pažerauskaitė, Domas Griškevičius.

Politinė reklama bus apmokėta iš Lietuvos socialdemokratų partijos politinės kampanijos sąskaitos.

Užs. Nr. 74026