Didžiausias vakcinų korupcijos skandalas pasaulio istorijoje

Artūro STAPONKAUS nuotr.

 

Seimo narys

Skandalinga informacija dėl „Pfizer“ vakcinų išlindo į dienos šviesą!

Profesorius Saulius Čaplinskas pasidalino šokiruojančia informacija. Joje cituojamas Europos parlamento narys Rob Roos, kuris teigia: ,,Europos Parlamente vienas iš Pfizer direktorių man ką tik pripažino: įvedimo į rinką metu vakcinų efektyvumas viruso perdavimo sustabdymui nebuvo bandytas. Taip panaikintas COVID‘o paso teisinis pagrindas. „Skiepytis dėl visų“ visada buvo melas. Vienintelis COVID‘o paso teisinis tikslas: priversti žmones pasiskiepyti.“

Visa tai įvyko posėdžio metu, kai šis Europos konservatorių ir reformistų frakcijai priklausantis Nyderlandų parlamentaras uždavė klausimą vienai iš pagrindinių „Pfizer“ kompanijos vadovių Janine Small, ar prieš išleidžiant į rinką „COVID-19“ vakcinas, jos buvo testuotos dėl viruso perdavimo sustabdymo. Ji viešai prieš visus parlamentarus pripažino, kad vakcinos nebuvo testuotos šiuo aspektu.

Tas rodo, kad prievartinis raginimas skiepytis buvo tik priemonė šimtus milijonų žmonių priversti naudotis COVID pasais visame pasaulyje. Viešai per visas medijas žmonėms pastaruosius metus nuolat buvo teigiama, kad skiepijamasi dėl kitų visuomenės narių gerovės, siekiant juos apsaugoti nuo užsikrėtimo virusu.

Kaip dabar jaustis ilgą laiką gąsdintiems ir kvailintiems žmonėms!? Kiek žmonių prarado darbus, studijas dėl prievartinio skatinimo skiepytis tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse? Taip pat daliai žmonių pasireiškė vakcinų šalutinis poveikis, kuris stipriai pakenkė sveikatai ar net baigėsi mirtimi. Kas šiems žmonėms atlygins patirtus nuostolius?

Ko negalima skiepyti nuo COVID-19?

Solidžiais moksliniais tyrimais pagrįsta tiesa lenda į paviršių ir griauna pasaulinės aferos sukurtus melus! Prof. S. Čaplinskas dalinasi JAV Floridos Sveikatos departamento duomenimis. Juose teigiama, kad jaunų vyrų amžiaus grupėje vakcinacijos naudą nusveria neįprastai didelė rizika susirgti širdies ligomis. Departamentas taip pat paskelbė, kad:

• nerekomenduoja COVID-19 mRNR vakcinomis skiepytis 18-39 metų amžiaus vyrus; asmenys, sergantys tokiomis širdies ligomis, kaip miokarditas ir perikarditas, turėtų būti ypač atsargūs svarstydami apie skiepą ir pasitarti su savo gydytoju;

• departamentas ir toliau nerekomenduoja COVID-19 vakcinomis skiepyti kūdikių bei sveikų vaikų ir paauglių nuo 5 iki 17 metų amžiaus;

• pacientus reikia informuoti apie galimas širdies komplikacijas po mRNR COVID-19 vakcinos.

Tokių Lancet ir kitų solidžiausių medicininius mokslinius tyrimus publikuojančių leidinių su duomenimis apie COVID-19 vakcinų pavojus paskiepytiems jau gausu. To nematyti gali tik visiškai nesidomintys šia skandalinga situacija.

Primenu, kad vakcinas nuo COVID-19 pagaminę korporacijos sutiko jas platinti tik su griežta išankstine sąlyga, kad neneš jokios teisinės atsakomybės už jų sukeltus pašalinius poveikius. Su tuo visos Vakarų valstybių valdžios sutiko ir taip sukūrė labai pavojingą situaciją – precedentą, kai gali gauti milžiniškus pelnus ir juos skirti tikslingam visuomenės klaidinimui. Yla iš maišo išlindo. Europos Komisija pasirašė vakcinų pirkimo kontraktus su farmacijos kompanijomis, bet šių kontraktų puslapiai iki šiol yra visiškai užtušuoti ir informacija įslaptinta. Farmacijos korporacijos atsisakė atskleisti tos informacijos turinį.

Tampa akivaizdu, kad bijoma visuomenės reakcijos į šią pasaulinę aferą.

Pasai – įžanga į skaitmeninę diktatūrą?

Minėta skandalinga informacija apie vakcinas pateikta viešai ES parlamente panaikina bet kokį teisinį pagrindą COVID pasų įvedimui. Galbūt COVID pasų šou buvo tik geras pasirengimas prieš įvedant visuotinę ES piliečio skaitmeninę tapatybę, kuri įteisintų totalų visų piliečių sekimą?

Taip būtų sudarytos galimybės sekti kiekvieną žmogaus žingsnį elektroninėje erdvėje! Kas įrodys, kad įvairių slaptų saugumo tarnybų darbuotojai neturės prieigos prie šių elektroninių tapatybių? Klausimų kyla daug ir rimtų, o mes toliau gyvename įslaptintos informacijos karalystėje. Ar tai tikrai gali būti vadinama demokratine valdymo forma?

Kodėl COVID-19 vakcinos tapo patraukliausiu ir pelningiausiu verslu!?

Akivaizdu. Masinis žmonių skiepijimas COVID-19 vakcinomis atnešė naudą tik transnacionalinėms korporacijoms, tokioms kaip „Pfizer“, „AstraZeneca“ ir kt., kurios pasirašė ilgalaikes milijoninės vertės vakcinų pardavimo sutartis su valstybėmis.

Juk Europos Komisija tariamai „geranoriškai“ tarpininkaudama tarp šalių narių ir vakcinos gamintojų įsipareigojo pirkti net 4,5 milijardo vakcinos dozių 450-čiai milijonų ES gyventojų, po 10 dozių kiekvienam iš mūsų. Vakcinų numatyta buvo ne vieniems metams į priekį. O su jų pirkimo sutartimi negalėjo susipažinti net patys ES parlamentarai, kurie gavo tik nuasmenintą sutarties versiją su daug juodai užtušuotų vietų. Ir taip vyksta demokratija pagrįstoje ES...

Be to, „Pfizer“ generalinis direktorius Albert Bourla atsisakė liudyti specialiajam ES Parlamento COVID-19 komitetui. Jis turėjo atsakyti į griežtus klausimus apie tai, kaip buvo sudaromi slapti milijardų eurų vertės vakcinų sandoriai su ES Komisija bei kokius kontaktus jis buvo užmezgęs su ES Komisijos vadove Ursula von der Leyen.

Nenuostabu, kodėl taip buvo skatinami revakcinavimai įvairiose ES šalyse, tame tarpe ir Lietuvoje, juk reikėjo suvartoti tokį milžinišką suplanuotą vakcinų kiekį! Čia juk gryna verslo logika, nieko daugiau... Kuo daugiau vakcinuotų žmonių, tuo didesni pelnai farmacijos korporacijoms. Šios vakcinos vis dar iki šiol tebėra perkamos už mūsų visų pinigus, kuriuos savo mokesčiais sunešame į biudžetą, nors pandemija oficialiai pasibaigė.

Garantuoti kontraktų pelnai ir jokios teisinės atsakomybės – svajonių verslas korporacijoms!

Tikiu, kad visa tai toliau tęstis negali. Europos prokuratūra (EPPO), kuri yra nepriklausoma Europos Sąjungos įstaiga, atsakinga už ES finansiniams interesams kenkiančių nusikalstamų veikų sekimą ir perdavimą teismui, jau pradėjo tyrimą dėl vakcinų nuo COVID-19 įsigijimo Europos Sąjungoje. Lieka sulaukti tyrimo pabaigos ir tikėtis griežtų teisinių sprendimų.

Lietuvos biudžeto pinigai „į balą“

Ar tai normalu ir logiškai paaiškinama, kad Lietuva iki šiol perka COVID-19 vakcinas, kurias po to ,,tyliai“ išpila?! Nuo skiepijimo pradžios jau išpilta apie 430 tūkstančių dozių.

Dabartinės gilios ekonominės krizės metu ir toliau biudžeto pinigai beatodairiškai leidžiami produktui, kuris nėra veiksmingas ir galiausiai yra išmetamas. Tad ar neturėtų valdžia pati rodyti atsakingo pinigų leidimo pavyzdį, o ne užkrauti viską ant žmonių pečių ir gąsdinti apie diržų veržimą?

Cituoju profesorių Igną Vėgėlę: „Net rudenį, kai galimybių pasas tapo privalomu ir buvo išrasta „Konstitucinė teisė neužsikrėsti“, nebuvo jokių išsamių ir nuoseklių tyrimų, kurie būtų leidę pagrįsti tokius drastiškus Konstitucinius ribojimus. Vėliau paaiškėjo akivaizdūs faktai – serga visi. Ir pasiskiepiję užsikrečia ir užkrečia. Todėl geriau tikėti Dievu, nei moksliniais tyrimais nepagrįstu „mokslu“. <...> Kas atsiprašys visuomenės už jos suskaldymą ir diskriminavimą? Danijos sveikatos institucijos vadovas išdrįso ir atsiprašė“.

Laikas liberalkonservatoriams prisiimti atsakomybę už savo vykdytą nežabotą agresiją prieš Lietuvos žmones! Kviečiu Lietuvos žmones jungtis ir kreiptis į teismines institucijas, drąsiai reikalauti žalos atlyginimo iš valstybės dėl patirtos neproporcingos prievartos COVID-19 pandemijos metu.

Teisiniai procesai dėl žmonių teisių pažeidimų per negalimybių pasų naudojimo laikotarpį jau vyksta. Tiesa yra mūsų pusėje, todėl turime drąsiai užkirsti kelią nelogiškiems ir diktatoriškiems valdžios sprendimams sveikatos apsaugos srityje ateityje! Sėdėjimo ant sofos kelias veda į garantuotą pražūtį... Rinkimės Dievą, šeimą ir žmones mylinčią Lietuvą.