Šiaulių rajono miške rastų vyro ir moters mirties priežastis – bendras kūno atvėsimas

ELTA nuotr.

Šiaulių apylinkės prokuratūra nutraukė ikiteisminį tyrimą dėl pernai miške Šiaulių rajone rastų vyro ir moters kūnų. Anot teisėsaugos, konstatuota, jog dviejų žmonių mirties priežastis – bendras kūno atvėsimas.

Kaip pranešė prokuratūra, sprendimas nutraukti ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti priimtas, konstatavus, kad nebuvo padaryta veika, turinti nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių.

Ikiteisminis tyrimas, kurį atliko policijos pareigūnai, buvo pradėtas praėjusių metų spalio 14 dieną, kai visureigiais miško keliukais Šiaulių rajone važinėję vyrai pastebėjo vyrą ir moterį, gulinčius ant miško paklotės. Netrukus buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba, medikai konstatavo vyro mirtį, o moteris buvo išvežta į gydymo įstaigą, tačiau po kelių valandų jos gyvybė taip pat užgeso.

Nutarime nutraukti ikiteisminį tyrimą konstatuota, kad tiek vyro, tiek moters mirties priežastis – bendras kūno atvėsimas. Taip pat pažymima, jog nebuvo gauta duomenų, jog kartu su šia pora minėtoje vietovėje būtų buvę ir kiti asmenys.

Sprendimas nutraukti tyrimą gali būti skundžiamas Šiaulių apygardos prokuratūros Šiaulių apylinkės prokuratūros vyriausiajam prokurorui.