„Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“ atsirito į Juliaus Janonio gimnaziją

Ričardo Gečo nuotr.
Akimirka iš Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos bendruomenei organizuoto renginio „Judėkime kartu sveikesnio pasirinkimo link“.

 

Kovo 23 dieną Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos bendruomenė rinkosi į renginį „Judėkime kartu sveikesnio pasirinkimo link“, skirtą sveikatą stiprinančių mokyklų 30-mečiui. Renginys prasidėjo sporto salėje, kurioje įvairiose fizinio ugdymo mokytojų parengtose estafetėse ir rungtyse varžėsi klasių komandos, sudarytos iš tėvų, gimnazistų ir mokytojų. Kovingo entuziazmo buvo su kaupu, o po apdovanojimų visi rinkosi į klases. Jose mokiniai rengė pristatymus apie šeimų sveiko maitinimosi įpročius, dalijosi rekomendacijomis, pateikė sveiko maisto patiekalų receptus. Aptarę ir pasidaliję patirtimi, ragavo šiam renginiui iš anksto paruoštus sveiko maisto patiekalus. Dėkojame gimnazijos fizinio ugdymo mokytojams ir klasių vadovams už sveikatingumo renginio organizavimą, o tėveliams ir gimnazistams už dalyvavimą jame.

Renginys „Judėkime kartu sveikesnio pasirinkimo link“ yra nacionalinio projekto „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“ dalis.