Radviliškiečiai gimnazistai dalyvavo jaunųjų verslininkų renginyje

Lizdeikos gimnazijos nuotr.
Radviliškio Lizdeikos gimnazijos jaunosios bendrovės „Pasivaikštom“ nariai LITEXPO parodų ir kongresų rūmuose pristatė Kalėdoms tinkančius produktus.

Vilniuje, LITEXPO parodų ir kongresų rūmuose, savo produktus ir paslaugas pristatė 130 jaunųjų verslininkų bendrovių.

Dalyvauti „eXpo“ buvo atrinktos pačios įdomiausios, geriausius produktus ar paslaugas kuriančios bendrovės iš daugiau nei 500 Lietuvos mokyklose veikiančių bendrovių. Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje veikia trys jaunosios bendrovės. Dalyvauti renginyje buvo pakviesta bendrovė „Pasivaikštom“. Jos veiklą „eXpo“ pristatė Aistė Najulytė, Domantas Radvila iš 4E, Kamilė Barkauskaitė iš 2H, Juta Gudanytė iš 2RG klasės.

„Kalėdinėje eXpo“ bendrovės ruošė dovanas mažoms ir didelėms Kalėdoms. Nepaisant to, kad mugėje bendrovės pristatė produktus, tinkančius kalėdinėms dovanoms, netrūko ir inovatyvių technologinių sprendimų bei aplinkosaugines problemas sprendžiančių idėjų.

„Kalėdinėje eXpo“ kiekvienos bendrovės jau laukė parengtas stendas su pavadinimu bei vieta pristatyti gaminius ar paslaugas. Skambanti kalėdinė muzika ir nenustygstantis jaunatviškas šurmulys kūrė šventišką nuotaiką. Įsikūrus bendrovėms ir prasidėjus renginiui, jaunųjų verslininkų komandoms reikėjo atsakinėti į pačius įvairiausius patariamosios, nominacijų bei vertinimo komisijų klausimus.

Ypatingą patirtį jaunieji antrepreneriai įgijo ir bendraudami su pirkėjais, pasakodami apie savo idėją ir veiklą. Dalyvavimas kalėdinėje jaunųjų verslininkų „eXpo“ lizdeikiečiams suteikė įkvėpimo ir motyvacijos patiems imtis verslo kūrimo žingsnių ir pradėti savarankišką antreprenerystės kelionę. Dalydamiesi įspūdžiais, po renginio gimnazistai sakė, kad tai buvo viena įsimintiniausių dienų.